W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Przeglądaj według

Włączone filtry:
  Dostępność
  Cena
  Materiał wykonania
  Montaż
  Sztaplowanie
  Kraj Pochodzenia

  Krzesła dziecięce

  Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
  Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

  Krzesła dziecięce – w trosce o przyszłość naszych pociech

  Pojawienie się w rodzinie dziecka zmienia perspektywę postrzegania rzeczywistości. Nowe obowiązki i sytuacje, których jeszcze nie mieli okazji doświadczać dorośli są dla rodziców nowym wyzwaniem, ale też stają się motywem przewodnim ich codzienności. Wielu rodziców obiema rękami mogłoby podpisać się pod stwierdzeniem, że dzieci są najważniejsze. W trosce o swoje pociechy mama i tata nie ustają w wysiłkach, by uchylić im skrawek nieba. Odpowiednie warunki do rozwoju najmłodszych możesz stworzyć kreując przestrzeń, w której Twoja pociecha będzie czuła się swobodnie, ale też będzie mogła się uczyć nowych rzeczy. Z myślą o takim właśnie otoczeniu wprowadziliśmy do naszej oferty krzesła dla dzieci, które zadbają o ich bezpieczeństwo w doborowym stylu.

  Krzesełka dla dzieci – małe rozwiązania na wielkie potrzeby

  Rozwój dziecka to złożony proces, który może rzutować na jego wiek dorastania, a nawet dorosłe życie. Od najmłodszych lat poznajmy otaczający świat niezawodną metodą prób i błędów. Każde nowe doświadczenie, każda porażka i każdy sukces tworzą z nas osobę, którą jesteśmy obecnie. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko miało jak najlepsze warunki do rozwoju, warto stawiać na sprawdzone przedmioty, które w pierwszych latach życia będą tworzyć jego mały świat. Jednym z punktów krajobrazu milusińskich są krzesła dziecięce, także te stylowe krzesełka dla dzieci, które oferujemy na stronie Ideal Design. W naszym asortymencie posiadamy krzesła dla dzieci, które wywołają uśmiech na twarzach kilkulatków. Są wśród nic krzesełko dla dzieci Simple marki Timoore – klasyczna forma zaklęta w oryginalnym wzornictwie przygotowana z materiałów przyjaznych alergikom; czy designerskie krzesła dziecięce marki D2.Design – Balance Junior oraz Pies inspirowane kolejno legendarnym projektem Panton Chair z 1967 roku oraz modelem Puppy z 2005 roku. Kolekcję krzeseł dla dzieci zamyka krzesło FST sygnowane logo marki Gie El. Posiada ono stalowe siedzisko wsparte na czterech nogach wykonanych z drewna bukowego. Taki projekt sprawia, że ten rodzaj krzesła dziecięcego idealnie wkomponuje się w pomieszczenia utrzymane w stylu industrialnym.

  Krzesła dziecięce – w dobrym stylu od najmłodszych lat

  Krzesła dla dzieci dostępne na Ideal Design gwarantują bezpieczeństwo swoim użytkownikom, będąc jednocześnie odporne na ich fantazję i pomysłowe zabawy. Oferowane przez nas krzesełka dla dzieci są lekkie i odstępne w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu Twoje dziecko wkrótce nie będzie wyobrażać sobie bez niego przestrzeni swojego pokoju. Sprawdź krzesła dziecięce dostępne w naszym sklepie internetowym i przekazuj swoim dzieciom zamiłowanie do stylu i poczucia estetyki od samego początku.