ATREVE

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Krzesła i fotele Atreve


Nowoczesne krzesła do mieszkania czy do domu muszą być przede wszystkim wygodne oraz zgodne stylistycznie z resztą znajdujących się w mieszkaniu czy w domu mebli. Chociaż nie zawsze idzie je idealnie do siebie dopasować, sklep Ideal Design posiada w sprzedaży różne meble tapicerowane przeznaczone do kuchni, jadalni czy sypialni. Dzięki bardzo uniwersalnej kolorystyce oraz przystępnym cenom, można bardzo łatwo znaleźć krzesła tapicerowane do jadalni czy do salonu.


Krzesła tapicerowane do jadalni


Jak powinny wyglądać dobre krzesło tapicerowane do jadalni? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Przede wszystkim liczy się komfort i wygoda. Krzesła do jadalni muszą być przede wszystkim łatwe w utrzymaniu czystości oraz zgodne kolorystycznie i stylistycznie ze stołem, przy którym stoją oraz z resztą mebli znajdujących się w pomieszczeniu. Dobrym wyborem na krzesło z tapicerką do jadalni jest krzesło Hugo. Delikatne, skromne i jednocześnie bardzo eleganckie krzesło drewniane tapicerowane wysokiej jakości tapicerką dostępną w różnych wersjach kolorystycznych. Oferujemy tapicerkę w kolorze musztardowym, łosiowym, a także w odcieniach niebieskiego i szarości. Osoby, które chciałyby mieć nieco bardziej bogate krzesła drewniane tapicerowane w swojej jadalni mogą wybrać fotele lord. Są one znacznie bardziej obszerne i przez to też znacznie bardziej wygodne. Siedzenie na nich sprawia dużo przyjemności. Krzesła tapicerowane Lord również dostępne jest w różnych wersjach kolorystycznych - szarej i beżowej. Kolor szary pasuje raczej do nowoczesnych salonów urządzonych w tonacji czerni i bieli, natomiast kolor beżowy dobrze komponuje się z kolorami drewna, brązu czy ziemi.


Krzesła tapicerowane nowoczesne


Oprócz krzeseł obitych sporą warstwą pianki i tapicerki, w naszej ofercie znajdują się krzesła drewniane tapicerowane tylko na siedzeniu - czyli seria krzeseł Olsen. Te krzesła tapicerowane drewniane są nieco tańsze od serii Hugo, która obita jest tapicerką na całej swojej powierzchni. Seria Olsen również nadaje się do jadalni, ponieważ utrzymanie jej w czystości nie sprawia najmniejszych kłopotów.


Inne fotele i krzesła tapicerowane nowoczesne


W naszej ofercie znajdują się również nowoczesne fotele tapicerowane w zestawie z podnóżkami. Można je kolorystycznie połączyć z dostępnymi w naszej ofercie krzesłami czy krzesłami transparentnymi. Fotele transparentne cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony osób urządzających mieszkanie w stylu nowoczesnym. Podobnie jak w przypadku innych produktów, tak i tu można wybrać odpowiadającą wersję kolorystyczną.