W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

UNIQUE

Pokazuje 1 - 48 z 281 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 281 elementów

Fotele biurowe i designerskie UNIQUE


Meble biurowe, w tym krzesła i fotele, powinny być wygodne, ale przy ich wyborze coraz częściej stawia się na oryginalność formy oraz rodzaj zastosowanych materiałów. Odpowiedzią na oczekiwania klientów, poszukujących nietuzinkowych mebli do biura, jest marka UNIQUE, oferująca fotele biurowe oraz designerskie krzesła do biur i sal konferencyjnych.


Wygoda połączona z estetyką wykończenia


W fotelach biurowych spędza się długie godziny, dlatego tak istotne jest zadbanie o wygodną pozycję ciała. Dlatego w swoich fotelach projektanci marki sięgnęli po profilowane oparcia z dodatkowymi podłokietnikami z możliwością ich dowolnego regulowania, aby dostosować do postury pracownika. Dodatkowym atutem, jaki posiadają fotele designerskie UNIQUE, są również zagłówki, obecne w typowych fotelach biurowych. Także je można regulować i odchylać, aby lepiej dostosować do oczekiwań użytkowników. Oczywiście designerskie fotele biurowe stawiają także na ciekawą formę, zatem można tu znaleźć połączenie metalowych elementów, wykonanych ze specjalnie nabłyszczanego metalu, który łączy się z detalami z tworzywa czy z tkaniny, tworząc fotel idealny do pracy, ale również do domu.


Designerskie krzesła i fotele także do mieszkań prywatnych


Choć fotele designerskie zaprojektowane zostały głównie z myślą o nowoczesnych biurach, to można je z powodzeniem wykorzystywać także we wnętrzach prywatnych. Fotele o nieco futurystycznej formie sprawdzą się w pokoju dziecięcym czy należącym do nastolatka. Dzięki zastosowanym specjalnym rozwiązaniom zadbano także o bezpieczeństwo użytkowników. I tak w niektórych modelach wykorzystano blokadę, chroniącą przed bujaniem się użytkownika. Z kolei blokady oparcia uniemożliwiają przypadkowe przechylenie się wraz z całym meblem. O ile większość foteli biurowych wyposażono w system jezdnych kółek, które także zapewniają możliwość obracania fotela, o tyle krzesła designerskie są stabilnymi meblami na nóżkach. Takie krzesła, w zależności od materiału, z jakiego wykonano ich siedziska i stelaże, mogą być również wielofunkcyjnymi meblami, nadającymi się do wykorzystania na zewnątrz, jak i krzesłami do jadalni.