W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

MILOO Home

Pokazuje 1 - 48 z 178 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 178 elementów

Meble do wnętrz i ogrodu MILOO Home


Firma MILOO oferuje najwyższej jakości stylowe, designerskie meble do wnętrz i ogrodu, lampy oraz dodatki w niepowtarzalnym stylu. Do grupy MILOO należą min. takie marki jak: MILOO Home, MILOO Design, MILOO Garden.


Historia marki Miloo Home powstała z miłości do piękna i podróży. To właśnie w najdalszych zakątkach świata zespół Miloo Home odkrywa tkaniny, tekstury, wzory i kolory, które potem znajdują odzwierciedlenie w meblach i akcesoriach.


Meble ogrodowe i tarasowe MILOO Home


Meble ogrodowe Miloo Home są tworzone ze szczególną starannością – wyróżniają się składem materiału, w który wchodzi m.in. ecorattan. Ecorattan – łączy wszystkie zalety naturalnego jak i syntetycznego rattanu.


Zestawy ogrodowe MILOO Garden są nie tylko piękne ale również trwałe. Tworzywo ecorattanowe jest odporne na zmieniającą się pogodę, ale zachowuje przy tym swój naturalny wygląd, który jest istotny w ogrodowych aranżacjach.


Śledząc trendy, wybierając najlepse materiały tworzymy luksusowe meble ogrodowe – dla tych, którzy chcą podkreślić walory swojego zielonego ogrodu.


Oświetlenie MILOO


Oświetlenie Miloo - oryginalne lampy sufitowe, stołowe, podłogowe, kinkiety i abażury do lamp Miloo w świetnych cenach.