PAGED

Pokazuje 1 - 48 z 170 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 170 elementów

Paged - ponad stuletnia pasja do mebli


Paged to marka, której nie trzeba przedstawiać znawcom tematyki projektowania wnętrz. Jej korzenie sięgają końcówki XIX wieku i niemieckiej Nadrenii, gdzie tamtejszy stolarz Michale Thonet odkrył nową metodę formowania drewna w określone kształty. Tak wzięła początek marka, która dziś działa globalnie zrzeszona pod szyldem Grupy Paged, a jej kompetencje wykraczają daleko poza segment tworzenia mebli. Skupmy się jednak na tych ostatnich, bo to właśnie designerskie meble najbardziej interesują nas na Ideal Design. W Polsce Paged produkuje meble gięte w dwóch fabrykach – w Jasienicy i Sędziszowie Małopolskim. W swojej ofercie marka posiada szeroki asortyment, w którym brylują: stoły, krzesła, fotele i hokery. Wszystkie meble sygnowane logo Paged świetnie odnajdują się zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i aranżacjach domowych.


Design i funkcjonalność mebli Paged pod jednym adresem


W sklepie internetowym Ideal Design przygotowaliśmy dla naszych Klientów spory wybór mebli Paged i Paged Collection. Ofertę Paged otwierają stoły z funkcją rozkładania. Wykonane z naturalnych materiałów stylowe stoły świetnie wpiszą się w charakter salonu, jadalni czy sali konferencyjnej nadając danemu wnętrzu stylu w najlepszym tego słowa znaczeniu. Asortyment Paged uzupełniają: designerskie biurko i różne model krzeseł. Wszystkie z nich charakteryzują się nie tylko ciekawym projektem, ale też iście aptekarską starannością wykonania zapewniającą trwałość mebla na długie lata.


Polskie krzesła z charakterem


Drewniane krzesła firmy Paged charakteryzują się niesamowitą wytrzymałością i niepowtarzalnym designem. Krzesła zaprojektowane w poprzedniej epoce znów z powodzeniem odnajdują się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Jeżeli szukasz krzeseł, które mają służyć Ci lata i nie zestarzeją się w ogóle to szczerze polecamy Ci właśnie tego producenta.


Drewniane meble gięte


Wspaniałe drewniane krzesła wykonuje się tradycyjną metodą gięcia drewna bukowego pod wpływem ciśnienia i pary. Firma Paged, jako jedna z niewielu na całym świecie wciąż wykorzystuje te technologię od XIX wieku. . Interesujący detal w postaci giętego prętu bukowego, stanowiący ramę oparcia, zapewnia wygodne podparcie dla pleców. Lekkie, ale wytrzymałe, wyrafinowane ale oszczędne w formie - krzesła ponadczasowe, zaprojektowanym z myślą o wszechstronnym zastosowaniu w każdym wnętrzu. Wykorzystanie drewnianych mebli giętych w aranżacji przestrzeni własnego domu udowadnia, że dobrze zaprojektowane meble będą ponadczasowe.

Meble z darmową dostawą

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 150,00 zł.

Bezproblemowe zwroty mebli i oświetlenia

Bezproblemowe zwroty

Do 14 dni.

Doradztwo w wyborze mebli i oświetlenia

Profesjonalne doradztwo

W wyborze mebli i oświetlenia.

Meble i oświetlenie na raty

Wygodne raty

Dostępne nawet w 15 minut.