Namat

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

W gronie polskich producentów lamp wiszący i podłogowych na uwagę bez wątpienia zasługuje producent oświetlenia Namat. Produkty istniejącej od 1995 roku firmy doceniają nie tylko konsumenci, ale również projektanci i dekoratorzy wnętrz, czego najlepszym dowodem jest wyróżnienie w konkursie “Dobry Design” organizowanym przez serwis dobrzemieszkaj.pl w 2015 roku. Co istotne, producent oświetlenia Namat nie osiada na laurach, lecz wciąż, z sezonu na sezon zaskakuje coraz to nowszymi projektami.


Producent oświetlenia Namat - lampy do każdego wnętrza


Tym, co wyróżnia producenta oświetlenia Namat z całą pewnością jest różnorodność. Polska firma nie ogranicza się do produkcji lamp w jednej, określonej estetyce, lecz eksperymentuje z różnymi stylami. W związku z tym, pośród lamp Namat każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie, zarówno miłośnik klasyki i elegancji, jak i nowoczesnej prostoty. Odpowiednio dopasowane produkty producenta oświetlenia Namat, czy to modele wiszące czy stojące sprawią, że wnętrza zyskają przepiękną ozdobę oraz niepowtarzalny klimat.


Producent oświetlenia Namat - bogactwo form i kształtów


Polski producent oświetlenia Namat daje swoim klientom ogromną dowolność. Pośród lamp sufitowych oraz stojących każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie - czy to nowoczesne, inspirowane geometrią modele, czy klasyczne eleganckie egzemplarze. Poza tym, w ofercie firmy Namat nie brakuje dużych, dekoracyjnych lamp zaprojektowanych z myślą o miejscu nad stołem jadalnym, ani też tak modnych ostatnio ozdobnych żarówek, do których klosz właściwie okazuje się elementem zbędnym.

Meble z darmową dostawą

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 150,00 zł.

Bezproblemowe zwroty mebli i oświetlenia

Bezproblemowe zwroty

Do 14 dni.

Doradztwo w wyborze mebli i oświetlenia

Profesjonalne doradztwo

W wyborze mebli i oświetlenia.

Meble i oświetlenie na raty

Wygodne raty

Dostępne nawet w 15 minut.