W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

GROK

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Poznaj hiszpańskiego producenta oświetlenia - Grok!


Grok to hiszpański producent oświetlenia, który powstał w 1998 roku. Firma jest znana z wysokiej jakości i oryginalnego designu swoich produktów. Lampy Grok są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak metal, szkło i drewno. Są dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów, dzięki czemu można znaleźć idealną lampę do każdego wnętrza.


Grok oferuje szeroką gamę produktów, w tym lampy wiszące, kinkiety, lampy stołowe, lampy podłogowe, a także oświetlenie zewnętrzne. Lampy Grok są dostępne w wielu różnych cenach, dzięki czemu można znaleźć idealną lampę do każdego budżetu. Grok jest popularnym wyborem dla projektantów wnętrz i architektów. Lampy Grok są wykorzystywane w wielu prestiżowych projektach wnętrz na całym świecie.


Oto kilka przykładów lamp Grok:  • Lampa wisząca Grok "Cubo"

  • Kinkiet Grok "Lira"

  • Lampa stołowa Grok "Sfera"

  • Lampa podłogowa Grok "Cubo"

  • Oświetlenie zewnętrzne Grok "Lira"


Historia marki Grok.


Grok został założony w 1998 roku przez grupę entuzjastów oświetlenia. Firma rozpoczęła działalność w niewielkim warsztacie w Barcelonie. Pierwsze produkty Grok były wykonane z metalu i szkła. Lampy charakteryzowały się prostym designem i wysoką jakością wykonania. W kolejnych latach Grok szybko rozwijał się i zdobył popularność na rynku oświetlenia. Firma rozszerzyła swoją ofertę o nowe produkty, takie jak lampy stołowe, podłogowe i zewnętrzne.


Lampy Grok są obecnie sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie. Grok jest znany z wysokiej jakości i oryginalnego designu swoich produktów. Lampy Grok są projektowane przez doświadczonych projektantów, którzy łączą funkcjonalność z estetyką. Lampy Grok są dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów, dzięki czemu można znaleźć idealną lampę do każdego wnętrza.


Wysoka jakość w dobrej cenie.


Grok używa tylko wysokiej jakości materiałów do produkcji swoich lamp. Lampy są wykonane z metalu, szkła i drewna. Lampy Grok są również poddawane rygorystycznym testom jakości, aby zapewnić ich niezawodność. Grok udziela 2-letniej gwarancji na swoje lampy. Gwarantuje to, że lampy Grok są wysokiej jakości i niezawodne. Lampy Grok są dostępne w wielu różnych cenach, dzięki czemu można znaleźć idealną lampę do każdego budżetu. Ceny lamp Grok zaczynają się od około 100 zł.


Teraz Grok to LEDS C4!


Grok został kupiony przez Leds C4 w 2015 roku. Firma LEDS C4 ma swoją siedzibę w miejscowości Tora w Hiszpanii. Firma zatrudnia ponad 200 osób i eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie. LEDS C4 jest laureatem wielu nagród za design swoich produktów. Firma otrzymała między innymi nagrodę Red Dot Design Award, IF Design Award oraz Good Design Award.


Lampy LEDS C4 są używane w wielu prestiżowych projektach wnętrz na całym świecie. Lampy LEDS C4 można znaleźć między innymi w hotelach, restauracjach, biurach, muzeach i galeriach sztuki.