W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Proces

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Process — nowa marka w starym stylu.


Marka Process została założona przez dwóch utalentowanych projektantów, Kajo Prusę i Darię Wolf, którzy swoją siedzibę mają w warszawskim studiu. Dla tego zgranego duetu, sztuka ubierania procesu i emocji w formę jest prawdziwą pasją. Ich projekty skupiają się na wprowadzaniu piękna i harmonii między ludźmi a obiektami codziennego użytku, aby proces korzystania z nich mógł przynieść radość i lekkość zarówno w codziennych chwilach, jak i w tych najważniejszych.


Inspiracje, które kształtują proces.


Początek każdego projektu to inspiracja – pierwszy, niezależny i nieskrępowany schematami etap procesu. Projektanci analizują codzienne czynności, poszukując coraz bardziej praktycznych rozwiązań. Dlatego zawsze mają przy sobie ołówek i notes. To w nich gromadzą swoje obserwacje, które nabierają kształtu formy, wychodzącej naprzeciw konkretnym potrzebom.


Eksperymentowanie z formą.


Tworzenie pierwszej, fizycznej wersji projektu pozwala na konfrontację założeń z praktyką, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, wykończeń i materiałów. Powstaje szereg prototypów, które są testowane i modyfikowane. Projektanci sięgają coraz głębiej, starając się dopracować każdy detal, aby mieć pewność, że projekt spełnia wszystkie oczekiwania.


W poszukiwaniu doskonałości.


Gotowy projekt trafia w ręce sprawdzonych, przyjaznych fabryk, z którymi projektanci mieli okazję bliżej się zapoznać. Są zaangażowani na każdym etapie produkcji, dbając o wysoką jakość wybranych materiałów, które pochodzą z ekologicznych źródeł. Produkty stworzone w ten sposób niosą w sobie wkład wszystkich osób, które współtworzą markę Process.


Kolejny wymiar produktu.


Ostateczny etap procesu stanowi użytkowanie produktu – najważniejszy moment w życiu każdego przedmiotu. Marka Process dostarcza meble, które stają się integralną częścią domów, miejsc pracy czy ulubionych kawiarni. Mają w sobie historię, która czyni je wyjątkowymi. Projektanci cieszą się, że mogą dzielić tę historię z klientami, którzy kontynuują proces i czerpią radość z najważniejszego i najdłuższego etapu — użytkowania.