W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Michał Dumin

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Produkty projektu Michała Dumina


Michał Dumin jest jednym z nowoczesnych, współczesnych artystów, którzy lubią nieszablonowe i oryginalne rozwiązania w kwestii wykończenia wnętrz, dodatków czy też dekoracji. To artysta, projektant i producent stylowych mebli, który posiada na swoim koncie wiele bardzo interesujących realizacji. Produkty firmowane jego nazwiskiem zostały zebrane właśnie w tej kategorii. To tutaj możemy znaleźć jego propozycje na designerskie wieszaki, a także nowoczesne wzory mebli, które potrafią zachwycić każdego. Jeśli więc szukamy czegoś naprawdę oryginalnego, z pewnością tutaj uda się nam znaleźć coś idealnie pasującego do naszej koncepcji wnętrza.


Dlaczego warto wprowadzić takie rozwiązania do naszego pomieszczenia?


Przede wszystkim warto zainteresować się meblami od tego artysty z tego względu, że są absolutnie unikatowe. Poszczególne produkty będą doskonałym uzupełnieniem niejednego przedpokoju, salonu czy też pokoju dziennego. Trzeba także mieć na uwadze fakt, że każdy prezentowany tutaj mebel jest efektem wielu godzin pracy, gdzie w efekcie uzyskujemy nowoczesną, prostą i bardzo interesującą formę. Bardzo często w propozycjach od tego producenta stylowych mebli otrzymujemy także bezpośrednie nawiązania do natury, przez co proponowane, nowoczesne wzory mebli to jednocześnie przedmioty nadające wnętrzu dodatkowej przytulności oraz harmonii, ale i tak jak designerskie wieszaki, to propozycje całkiem nowe, które od razu zwracają na siebie uwagę w każdym wnętrzu.


Dla każdego kto urządza wnętrze


Propozycje od Michała Dumina spodobają się więc za pewne każdemu, kto właśnie jest na etapie urządzania domu lub też mieszkania i gustuje w nowoczesnych wzorach mebli. Warto dodatkowo mieć na uwadze fakt, że ten producent stylowych mebli to także artysta i projektant, dlatego też w przypadku każdej rzeczy umieszczonej w tej kategorii mamy do czynienia z długą pracą z materiałem, która w efekcie pozwala na uzyskanie perfekcyjnie wykonanych designerskich wieszaków czy też nowoczesnych wzorów mebli, które każdemu pomieszczeniu dodadzą oryginalności.