W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Meble do przedpokoju

Pokazuje 1 - 48 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 59 elementów

Nowoczesne meble do przedpokoju – zachwycą już na wejściu

Przedpokój wydaje się być jednym z mniej istotnych pomieszczeń w naszym domu. Uważamy, że nie ma powodu, aby w szczególny sposób angażować się w jego dekorację. Jest on tylko przechodnim miejscem, a ważniejsze pomieszczenia to salon, sypialnia i kuchnia. Zastanówmy się jednak nad tym, dlaczego pomieszczenie, które mijamy tyle razy, ma być bez wyrazu? Weźmy też pod uwagę to, że ta przestrzeń powinna być spójna z resztą wystroju mieszkania, ponieważ łączy poszczególne pokoje.

Nowoczesne meble do przedpokoju zachwycą przybyłych gości

Nowoczesny przedpokój to coś więcej niż prosty korytarz, a meble czy dodatki, jakimi go wypełnimy to nie tylko zwyczajna komoda lub konsola, lampa i wieszak na ubrania. Hol to zwykle pierwsze pomieszczenie, które widzą przybyli do nas goście, dlatego warto by prezentował się jak najlepiej. Jak wiadomo, istotne jest pierwsze wrażenie, a stylowo prezentujący się przedpokój będzie swoistym zaproszeniem i przedsmakiem tego, co na gości czeka w środku mieszkania. Z tego względu nowoczesne meble do przedpokoju będą znakomitym wyborem. Liczy się przede wszystkim ich funkcjonalność, ponieważ meble w przedpokoju pełnią określoną rolę. Rozbierając się po wejściu do domu, musimy mieć miejsce na zawieszenie kurtki, czy postawienie butów. Dobrze jest jednak połączyć praktyczne zastosowanie z pięknym, nowoczesnym designem np. przy wyborze szafy w holu.
Designerskie meble do przedpokoju na wyciągnięcie ręki

Bardzo istotnym meblem w każdym holu jest wieszak na ubrania. Bez niego przedpokój nie mógłby pełnić swojej funkcji, tym bardziej w okresie jesienno – zimowym, kiedy to używamy wielu okryć wierzchnich. W ofercie naszego sklepu mamy bardzo szeroki wybór wieszaków. Większość z nich to modele stojące, jednak mamy też wieszaki przeznaczone do umocowania na ścianie. Ich zaletą jest z pewnością to, że zajmują mniej miejsca. Nasze wieszaki charakteryzują się ciekawym, nietypowym designem, który zwróci uwagę każdej odwiedzającej nas osoby. Dostępne są także modele bardziej eleganckie i proste w swojej formie, które idealnie się sprawdzą w klasycznych aranżacjach wnętrz lub w holu biura. Rolę wieszaka może pełnić również przestronna szafa, w której ukryjemy wszystkie płaszcze i buty. Warto też zaopatrzyć się w ciekawą szafkę na buty, która nie zajmuje dużo miejsca, a ma bardzo praktyczny wymiar. Jeżeli jesteś właścicielem przestronnego przedpokoju, to możesz w nim również umieścić kolorową, małą pufę lub stołek, na którym będzie można przysiąść, zakładając obuwie.

Niezbędnym elementem każdego przedpokoju jest również zgrabna komoda, która będzie stanowić punkt centralny pomieszczenia. Jest ona praktycznym rozwiązaniem, ponieważ w jej szufladach możemy schować drobne przedmioty, a na jej blacie postawić akcesoria dekoracyjne takie jak: ramki ze zdjęciami, wazony z kwiatami czy eleganckie świeczniki. Znakomitą alternatywą dla komody będą konsole, które zwykle zachwycają nietypowym designem. Na jej blacie będzie można ustawić przedmioty dekoracyjne, ale również stylową lampę, która zaskoczy Twoich gości już od progu. Specjaliści radzą, aby to od oświetlenia rozpocząć aranżację przedpokoju, dlatego warto postawić na efektowne lampy i wyszukane kinkiety, które znajdziesz na stronie idealdesign.pl.