W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Przeglądaj według

Włączone filtry:
  Dostępność
  Cena
  Kraj Pochodzenia
  Kształt Blatu
  System rozkładania

  Stoły konferencyjne i bankietowe

  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

  Nowoczesne stoły konferencyjne pomogą przeprowadzić każde zebranie!

  Jakie powinny być idealne meble, przy których pracujemy? Przede wszystkim wygodne w użytku. Spędzamy w pracy wiele czasu, musimy więc sprawić, by czuć się tam komfortowo i być otoczonym przedmiotami, które nam się podobają, ale jednocześnie nas nie dekoncentrują i stanowią przyjemne tło. Tym bardziej, jeśli dochodzi do burzliwych debat i zebrań lub gdy podejmujemy negocjacje i podpisujemy umowy. Wtedy przydadzą nam się eleganckie i nowoczesne stoły konferencyjne.

  Nowoczesne stoły konferencyjne sprawdzą się w każdym biurze

  Biuro to miejsce, które jest naszą codziennością, przestrzeń, w której przebywamy przez wiele godzin w ciągu dnia. Jeśli spędzamy czas w sali konferencyjnej lub innym miejscu spotkań, w którym prowadzimy zebrania, szkolenia i negocjacje, to oprócz wygody to miejsce powinno charakteryzować się profesjonalnym wyglądem. Meble, którymi wyposażamy to pomieszczenie, stwarzają nastrój pracy i w pewien sposób kreują wizerunek zarówno nasz, jak i firmy. Tym bardziej że w tym pomieszczeniu bardzo często przyjmujemy gości z zewnątrz. Stół konferencyjny, który będzie centralnym elementem pomieszczenia, powinien być spójny z wystrojem pokoju, być funkcjonalny i stylowy.

  Główną cechą, jaką powinien spełniać stół konferencyjny, jest jego praktyczność. Mebel powinien być trochę większych rozmiarów, tak by podczas zebrań zmieścił liczniejsze grono. Warto sprawić, by każdy z uczestników spotkania miał chociaż niewielki obszar przy stole dla siebie, aby na przykład robić notatki. Stoły konferencyjne, dostępne w asortymencie sklepu Ideal Design cechuje zróżnicowanie pod względem rozmiarów i kształtów. Mamy w ofercie stoły o różnej wielkości – okrągłe lub prostokątne. Większość z nich jest w jasnych, stonowanych barwach, które sprzyjają pracy. W przypadku niektórych modeli jest jednak możliwość indywidualnego spersonalizowania kolorystycznego, ponieważ produkty są wykonywane na indywidualne zamówienie.

  Drewniane stoły konferencyjne – postaw na naturalne materiały

  W ostatnich latach coraz częściej istnieje zapotrzebowanie na naturalne materiały w miejscu pracy. Przychodzimy więc z pomocą i przedstawiamy kolekcję naszych drewnianych stołów konferencyjnych. Część z nich jest wykonana na przykład z litego dębu. Mamy również w asortymencie stoły wykonane z innych tworzyw na przykład metalu. Taki mebel znakomicie wpasuje się we wnętrze w stylu industrialnym. Niezależnie od tego, z jakich materiałów został wykonany stół, jedno jest pewne – wszystkie nasze produkty w tej kategorii cieszą się wysoką jakością i wytrzymałością. Ponadto wiele z nich posiada praktyczne rozwiązania, które ułatwią przeprowadzenie każdego zebrania. Przykładowo dyskretne przelotki na przewody pozwolą uporać się z różnymi kablami, kiedy korzystamy ze sprzętów audiowizualnych lub elektronicznych.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych eleganckich i nowoczesnych stołów konferencyjnych, które wprowadzą atmosferę profesjonalizmu do każdego wnętrza!