W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Przeglądaj według

Stoły ogrodowe

Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów

Stoły ogrodowe – niezbędnik każdego tarasu

Kto z nas nie lubi tego momentu w roku, kiedy możemy w końcu wynieść meble ogrodowe na zewnątrz i częściej cieszyć się piękną pogodą? Pić poranną kawę w ogrodzie, zrobić wieczornego grilla lub po prostu odpocząć przy dobrej książce w otoczeniu pięknej przyrody. Kiedy nadchodzi cieplejszy okres, to z chęcią przebywamy na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Warto więc jak najlepiej zaaranżować tę przestrzeń, byśmy z przyjemnością cieszyli się świeżym powietrzem, najlepiej w otoczeniu niezwykłych mebli.

Rozkładane stoły ogrodowe – znakomite rozwiązanie każdego przyjęcia

Stoły ogrodowe pełnią istotą rolę w zaaranżowaniu tarasu. Większy stół zgromadzi całą rodzinę przy wspólnym posiłku na dworze, a trochę mniejszy będzie idealny na przykład na balkon, by postawić na nim kawę lub miskę z owocami. Wszystko zależy od przeznaczenia stołu i ilości miejsca, jaką dysponujemy. W naszym asortymencie posiadamy również stoły z rozkładanym blatem, które pozwolą je wydłużyć. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Taki stół sprawdzi się podczas dużych imprez organizowanych w plenerze. Rozkładany blat pozwoli Ci zaprosić do stołu jednocześnie większą liczbę osób.

Dostępne są stoły o różnej kolorystyce. Od jasnych, po ciemne, a nawet w intensywnych barwach. Większość oferowanych produktów występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Stół w zielonym kolorze może znakomicie współgrać z otaczającą przyrodą. Ma miejsce również zróżnicowanie pod względem kształtu stołów. W ofercie mamy stoły prostokątne, kwadratowe i okrągłe. Niektóre z nich posiadają dodatkowo w blacie specjalny otwór, w którym idealnie zmieści się parasol chroniący przed nasłonecznieniem lub opadami deszczu.

Nowoczesne stoły ogrodowe najwyższej jakości

Zdajemy sobie sprawę z tego, że stoły stojące na dworze są narażone na niekorzystne warunki pogodowe i szybciej mogą ulec zniszczeniu. Właśnie dlatego przywiązujemy wagę do jakości naszych produktów. Nasze nowoczesne stoły ogrodowe są starannie wykonane, z wysokiej jakości materiałów, z pełną dbałością o szczegóły. Dzięki temu meble dostępne w sklepie idealdesign.pl są solidne, a ich trwałość pozwoli na korzystanie z nich przez wiele lat. Stoły zróżnicowane są pod względem materiałów, z których są wykonane – większość z nich jest zrobiona z polipropylenu, który często jest wzmocniony włóknem szklanym. To zapewnia stolikowi większą wytrzymałość.

Poza tym niektóre z modeli posiadają blaty z perforacją, która zapewnia łatwe utrzymanie w czystości. Zaletą wykorzystania tworzywa sztucznego przy ich produkcji jest to, że są one bardzo lekkie, więc łatwo je przenosić. Mogą mieć swoje miejsce na tarasie, ale nie ma przeciwwskazań by stały w mieszkaniu. Tym bardziej że cechuje je piękny i subtelny design. Poza tym stoły dostępne w naszej ofercie cieszą się wyjątkową wygodą w użytkowaniu.

Stół w ogrodzie umożliwia spędzanie miłego czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Wybierz więc najlepszy model dla siebie i ciesz się chwilami wytchnienia w okolicznościach przyrody.