Kategorie

Przeglądaj według

Włączone filtry:
  Cena
  Materiał wykonania
  Tapicerowanie
  Montaż
  Sztaplowanie
  Kraj Pochodzenia

  Fotele obrotowe 


  Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
  Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

  Fotele obrotowe

  Ideal Design to sklep internetowy, w którym przedstawiamy Państwu sprawdzone rozwiązania do wykończenia nieruchomości. Promujemy głównie aranżacje w stylu nowoczesnym i klasycznym. W dziale polecamy Państwu fotele obrotowe do salonu doceniane ze względu na dużą elastyczność, minimalizm i inne cechy, o których chcemy chwilę podyskutować.

  Nowoczesne fotele obrotowe w aranżacji wnętrz

  Nasze fotele obrotowe do salonu to nie tylko szansa na optymalny wypoczynek, ale również uzupełnienie strefy roboczej. Nóżki zastosowane w fotelach nie powodują żadnych uszkodzeń na panelach podłogowych i innych rodzajach podłóg, co pozwala na dynamiczne użytkowanie w zależności od aktualnych potrzeb. Pod fotele nie potrzebujecie Państwo nawet specjalnych mat ochronnych. Dobieramy do katalogu nowoczesne fotele obrotowe, często o futurystycznym wyglądzie (seria Sydney z podnóżkiem, czy fotel Jajo Premium, w którym „utopi się” cała sylwetka).

  Więcej o technicznych kwestiach foteli obrotowych z podnóżkiem

  Mamy fotele obrotowe z podnóżkiem lub bez. Podnóżek to szansa na relaks w fotelu przez wiele godzin bez narażania kręgosłupa. Fotele obrotowe z podnóżkiem przydają się do salonów, gabinetów (przyjemna, medytacyjna forma odpoczynku). W większości foteli znajdziecie Państwo wyselekcjonowane tkaniny z modnym pikowaniem lub klasycznym rodzajem wykończenia (gładka struktura, skóra naturalna). Umożliwiamy dopasowanie wielu kolorów tapicerki, a bazę foteli obrotowych stale poszerzamy. Promujemy również wzornictwo z okresu późnego modernizmu, o czym świadczy model RM58 SOFT (projekt profesora Romana Modzelewskiego). Śledzimy ikony designu, nietypowe projekty i reagujemy na nowe trendy w produkcji przemysłowej foteli obrotowych, co daje dużą wygodę użytkowania asortymentu na co dzień.

  Czy warto zainwestować w fotele obrotowe do salonu?

  Nasze fotele obrotowe charakteryzują się idealnym wyważeniem i bardzo solidną podstawą. Prezentujemy nie tylko fotele na nóżkach, ale też na płaskiej podstawie. Uwzględniamy każdorazowo bezpłatne przesyłki kurierskie i doradztwo działu projektowego. Fotele obrotowe możecie Państwo zastosować również do siedzenia przed laptopem. Ze względu na płynny ruch nie ma problemu z szybką zmianą pozycji. W fotelach znajduje się blokada odchylenia, jak w klasycznych krzesłach biurowych (szczegóły w opisach produktowych). Fotele obrotowe polecamy nie tylko dorosłym, ale szczególnie najmłodszym użytkownikom na etapie dojrzewania.  współgrają z naturalną krzywizną ciała i nie wywołują bólu nawet przy intensywnych sesjach siedzenia.

  Dlaczego my?

  Sklep rozwijamy o pełną gamę produktów do aranżacji wnętrza. Rozwijamy samodzielny dział projektowy i system darmowych wysyłek. Nie robimy absolutnie żadnych problemów ze zwrotami, jeżeli nie uda się akurat trafić w mebel pod daną aranżację (rzadkie przypadki). Chętnie doradzimy Państwu fotel. Posługujemy się sprawdzonymi, futurystycznymi, minimalistycznymi, bardzo nowoczesnymi projektami, niezawodnymi na co dzień. Zachęcamy do przeglądania kategorii i do wyboru ulubionego fotela obrotowego do salonu.

  Meble z darmową dostawą

  Darmowa dostawa

  Dla zamówień powyżej 150,00 zł.

  Bezproblemowe zwroty mebli i oświetlenia

  Bezproblemowe zwroty

  Do 14 dni.

  Doradztwo w wyborze mebli i oświetlenia

  Profesjonalne doradztwo

  W wyborze mebli i oświetlenia.

  Meble i oświetlenie na raty

  Wygodne raty

  Dostępne nawet w 15 minut.