Kategorie

Przeglądaj według

Włączone filtry:
  Dostępność
  Materiał wykonania
  Tapicerowanie
  Montaż
  Sztaplowanie
  Kraj Pochodzenia

  Krzesła sztaplowane 

  Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
  Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

  Krzesła sztaplowane, czyli dobry design i oszczędność miejsca

  Krzesła sztaplowane to takie, które można wstawić jedno na drugie, tak aby utworzyły słupek. Wybór takiego rozwiązania jest szczególnie korzystny w przypadku biur, restauracji czy przestrzeni konferencyjnych oraz sal bankietowych. Dzięki temu, magazynowanie nawet dużej ilości siedzisk jest łatwe i sprawia, że nie trzeba przeznaczać na to zbyt dużo miejsca. Niektóre rodzaje takich krzeseł mogą być sztaplowane po kilka sztuk, a inne nawet po kilkadziesiąt. Jeśli więc zależy Ci na sprytnym wyposażeniu wnętrza i oszczędności przestrzeni, krzesła sztaplowane są idealnym rozwiązaniem.

  Koniec z nudą, czyli nowoczesne krzesła sztaplowane

  Z pewnością krzesła sztaplowane najczęściej kojarzą się ze zwykłymi, prostymi i plastikowymi siedziskami. Rzeczywiście, takie wyposażenie jest zdecydowanie najczęściej spotykane, jednak na pewno nie jest to jedyne rozwiązanie w tym zakresie. Prosta konstrukcja większości krzeseł sztaplowanych wynika z tego, że z racji ich częstego składnia i rozkładania muszą charakteryzować się wysoką odpornością na uszkodzenia. W związku z tym, nie mogą zawierać niedopasowanych, wystających czy ostrych elementów, które mogłyby uszkodzić inne krzesła przy wstawianiu ich jedno na drugie. Jednak nawet przy zachowaniu tych ścisłych technicznych wymogów, istnieje wiele nowoczesnych projektów, które są nie tylko stylowe, ale również zapewniają produkt wysokiej jakości. Różnorodność pod względem kolorów i materiałów jest obecnie bardzo duża.

  Designerskie krzesła sztaplowane

  Nowoczesny design króluje zarówno w branży fashion jak i wśród architektów oraz projektantów mebli i wnętrz. Coraz to nowe, ciekawe wzory i rozwiązania stosowane są przy tworzeniu wszystkich mebli, w tym również krzeseł czy foteli. Designerskie krzesła sztaplowane to zdecydowanie nie jest zwykły czarny plastik w połączeniu z metalem, lecz na przykład kolorowe miękkie siedzisko z szerokim oparciem, ale i gładkim, twardym spodem, które bez problemu da się wstawić jedno na drugie. Również plastikowe krzesła dzięki zastosowaniu oryginalnego projektu i dobrej jakości materiałów są obecnie bardzo modne. Jakość wykonania krzesła, a szczególnie jego spodu, jest naprawdę istotna, aby przetrwało ono jak najdłużej i było odporne na zniszczenia.

  Krzesła sztaplowane drewniane

  A co w sytuacji, gdy istotny jest dobry design, ale krzesło przeznaczone jest do ustawienia na zewnątrz? W takim przypadku dobrym rozwiązaniem może być wybór drewnianego krzesła sztaplowanego. Współczesne projekty są nie tylko funkcjonalne i wytrzymałe, ale także eleganckie. Z pewnością krzesła takie będą cięższe niż te wykonane z lekkich materiałów, takich jak na przykład plastik. Jednak drewno, jako tworzywo naturalne, ma niezaprzeczalny urok i z pewnością zrobi dobre wrażenie. Ponadto, jest to materiał bardzo trwały oraz uniwersalny i ponadczasowy.

  Meble z darmową dostawą
  Darmowa dostawa

  Dla zamówień powyżej 150,00 zł.

  Bezproblemowe zwroty mebli i oświetlenia
  Bezproblemowe zwroty

  Do 14 dni.

  Doradztwo w wyborze mebli i oświetlenia
  Profesjonalne doradztwo

  W wyborze mebli i oświetlenia.

  Meble i oświetlenie na raty
  Wygodne raty

  Dostępne nawet w 15 minut.