W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Przeglądaj według

Fotele biurowe 

Pokazuje 1 - 48 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 59 elementów

Ergonomiczne fotele biurowe pomagają nam zadbać o zdrowy kręgosłup

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi poświęcamy pracy. Przebywamy parę godzin w pozycji siedzącej, co nie jest zdrowe dla naszego kręgosłupa. Tym bardziej, jeśli nieświadomie przybieramy pozycję tzw „okrągłych pleców”, na co ma wpływ m.in źle wyprofilowane krzesło. W takim przypadku praca biurowa odbija się na naszym zdrowiu i kondycji.

Na szczęście z pomocą przychodzą nam fotele ergonomiczne, ograniczające negatywne skutki siedzenia i poprawiające efektywność pracy biurowej. Ergonomiczny fotel biurowy to doskonałe narzędzie dla osób, które pracują w ten sposób. Czym tak właściwie jest ta ergonomia? To dziedzina wiedzy, której celem jest właściwe projektowanie i wytwarzanie wszelkich przedmiotów, z których korzysta człowiek, tak by były one możliwie najlepiej dopasowane do jego cech psychofizycznych. Obecnie główną rolę w tym zakresie zajmuje przyjazny człowiekowi sposób organizowania miejsca pracy czy nauki.

Wyjątkowa oferta tapicerowanych foteli biurowych

Dostępne na stronie idealdesign.pl ergonomiczne fotele biurowe wykorzystują szereg rozwiązań, umożliwiających regulację poszczególnych elementów – od zagłówka, przez podłokietniki i oparcie, po siedzisko. Przykładowo, niektóre modele posiadają mechanizm synchro z regulacją głębokości siedziska oraz regulacją pochylenia siedziska w pozycji do pracy.

Pracownik może zatem dopasować biurowy fotel ergonomiczny do swoich potrzeb, uzyskując maksimum wygody i pełen komfort, co pozwala mu skupić się na efektywnej pracy. Dostępne w naszym asortymencie ergonomiczne fotele biurowe posiadają wiele wariantów kolorystycznych. Oprócz klasycznej czerni są dostępne modele m.in. w białym, szarym, zielonym, czerwonym, a nawet fioletowym odcieniu. Co należy podkreślić – wiele produktów w tej kategorii ma możliwość dowolnego wybrania koloru tapicerki z pomiędzy czasem nawet parunastu odcieni (tak jest np. w przypadku fotela biurowego Fulkrum). Takie rozwiązania pozwalają na dostarczenie indywidualnych rozwiązań nawet najbardziej wymagającym klientom. 

Skórzane fotele biurowe to synonim luksusu

Wybierając tapicerowany fotel biurowy, warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonano mebel. Wybierając opcję ze skóry, zyskamy pewność, że otrzymamy produkt, który nigdy nie wyjdzie z mody, a jednocześnie będzie się cieszył długą żywotnością. Skóra jest odporna na uszkodzenia i bardzo solidna. Meble wykonane z wysokiej jakości skóry dają poczucie bezpieczeństwa i pozytywnie wpływają na samoocenę osób, które na nich pracują. Warto zainwestować w fotel, który będzie inspirował i zachęcał do pracy.  

Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz komfort, zdrowie i dobre samopoczucie w miejscu pracy, to zapoznaj się z ergonomicznymi fotelami biurowymi! Stwórz sobie przestrzeń do efektywnej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!