W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Przeglądaj według

Fotele obrotowe 

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Fotele obrotowe do biura pomogą w efektywnej pracy

Wygodny fotel biurowy pozwala skupić się na pracy, a nie na walce z bólem pleców.  Wielogodzinne siedzenie przy biurku powoduje wiele uciążliwych dolegliwości. Praca przed komputerem nie jest wysiłkiem fizycznym, nie wymaga dźwigania ciężkich rzeczy, ale również może powodować dolegliwości bólowe. Z racji tego, że jest bardziej statyczna, mięśnie ulegają skróceniu i są stale utrzymywane w napięciu. Przyczynia się to do ich szybszego zmęczenia. Wydawać by się mogło, że jest to sytuacja bez wyjścia, ponieważ wszyscy wiemy, że praca jest koniecznością. Jest jednak proste rozwiązanie tego problemu – wybranie ergonomicznych foteli, które mają tapicerowane podłokietniki, co zapewnia komfortowe i stabilne podparcie dłoni i łokci podczas nauki czy pracy. Na uwagę zasługują również siedziska z regulacją wysokości i funkcją odchylania, które twoje ciało na pewno doceni. Fotele obrotowe do biura z naszej oferty będą pasować wszędzie tam, gdzie chcesz popracować w komfortowych warunkach.

Zaprojektuj idealny gabinet z nowoczesnym fotelem obrotowym do biura

Aranżując miejsce pracy czy nauki, trzeba poświęcić tej przestrzeni więcej uwagi  niż pozostałym pomieszczeniom. Nauka w domu, ale także praca, wymagają wygody i odpowiedniego zadbania o zdrowie. Do efektywnej pracy potrzebujemy skupienia i poczucia komfortu. Odpowiednie meble w ciekawej kolorystyce i o profesjonalnym wykończeniu, zapewnią spokój i harmonię użytkowania. Tylko wtedy efekty pracy oraz nauki będą zadowalające i wymierne.

Nowoczesne fotele obrotowe do biura wyróżniają się ergonomicznym kształtem, starannością wykonania i wysoką jakością. Meble tej kategorii mogą być zrobione z różnych materiałów: drewna, skóry, tkanin lub tworzyw sztucznych. Różne mogą być także ich kształty. Dużą popularnością cieszą się eleganckie fotele obrotowe z podnóżkami, które dodatkowo zwiększają poziom odczuwanego komfortu i sprzyjają relaksowi. Przy wyborze nowoczesnego fotela obrotowego do biura powinniśmy przyjrzeć się wykończeniu kółek. Powinny być one wykonane z tworzywa, które sprawia, że kółka nie rysują podłogi i są ciche przy poruszaniu się fotela.

Ergonomiczne fotele obrotowe zarówno do domu, jak i do firmy 

Jak już była mowa, ergonomiczne fotele obrotowe do firmy są zróżnicowane pod względem materiałów, z jakich zostały zrobione, kształtów i elementów wykończenia, ale co istotne - można też je tapicerować na różne kolory – wedle uznania klientów. To jeszcze bardziej ułatwi stworzenie wnętrza wymarzonego biura, w którym spędza się przecież bardzo dużo czasu. Większość naszych produktów ma minimalistyczną i elegancką konstrukcję, dlatego znakomicie się  skomponują z wnętrzami o różnym wystroju. Pasują one zarówno do klasycznych, eleganckich pomieszczeń, jak i do nowoczesnych, industrialnych wnętrz. Będą one znakomitym rozwiązaniem do domowego gabinetu bądź pokoju nastolatka, ale możemy w nie zaopatrzyć również pracowników naszej firmy. 

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i znalezienia idealnego fotela obrotowego do firmy lub domu!