W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

TAR

Pokazuje 1 - 48 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 56 elementów

Meble i lampy marki TAR


W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli oraz lamp TAR. To doskonałe miejsce, aby znaleźć do swojego mieszkania czy też domu niesamowite, oryginalne i niezwykłe oświetlenie designerskie, które prezentuje się doskonale i jest inwestycją na lata. Marka TAR jest w końcu synonimem takiej właśnie niekonwencjonalności, gdyż warto wspomnieć, że jest to firma, która je projektuje i produkuje w niewielkich seriach, szczególną uwagę przykładając do szczegółów i precyzji rzemiosła. Jeśli więc zależy nam na nieszablonowym rozwiązaniu, które ożywi wnętrze i doda mu klasy - możemy wybierać spośród dostępnych modeli lamp i mebli TAR.


Meble i lampy TAR, na które na pewno warto zwrócić uwagę


Za powstanie marki odpowiedzialny jest projektant przemysłowy Tomasz Andrzej Rudkiewicz. Postała ona z ogromnej pasji do projektowania, którą można zauważyć przeglądając zarówno propozycje oświetlenia jak i meble TAR. W tej kategorii bez trudu można odnaleźć każdy rodzaj lampy, jaki jest nam potrzebny: lampy ścienne, stołowe, wiszące oraz biurkowe. Propozycje od tej marki idealnie wpasują się zarówno w nowoczesne i minimalistyczne koncepcje wnętrz, odnajdą się w bardziej surowych wnętrzach industrialnych, ale i z powodzeniem mogą być niebagatelnym detalem w każdym eleganckim salonie lub też sypialni raczej utrzymanej w stylu skandynawskim. Niezależnie od wnętrza - z pewnością będą wybijały się na tle innych elementów wykończenia wnętrza i będą przyciągały wzrok każdego odwiedzającego nas gościa.


Oświetlenie designerskie TAR dla Twojego domu


Warto także wspomnieć o tym, że lampy TAR, a więc proponowane w tej kategorii lampy z kategorii oświetlenia designerskiego, bardzo często produkowane są poprzez wykorzystanie metod numerycznych 3D CAD. Oczywiście, uzupełnieniem takiej fazy projektowej jest specjalistyczne, ręczne rzemiosło w momencie ich produkcji, podobnie z resztą jeśli chodzi o meble TAR. Warto zapoznać się z ofertą tego producenta, aby dać sobie możliwość zakupu naprawdę oryginalnych lamp i mebli z pomysłem do naszego domu.