W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Przeglądaj według

Włączone filtry:
  Dostępność
  Cena
  Montaż
  Kraj Pochodzenia
  System rozkładania

  Sofy ogrodowe

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

  Nowoczesne sofy ogrodowe pozwolą Ci na pełen relaks na świeżym powietrzu 

  Sofy kojarzą się z wypoczynkiem, a nie ma nic lepszego niż odpoczynek na łonie przyrody. Dlatego warto połączyć te dwa aspekty i zamiast przesiadywać na komplecie wypoczynkowym w domu, warto wyjść na zewnątrz i odpocząć w równie komfortowych warunkach. Wbrew pozorom nie musisz w tym celu przenosić sofy z pomieszczenia na taras lub do ogrodu. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą naszego sklepu internetowego Ideal Design i wybierzesz model nowoczesnej sofy ogrodowej idealnie dostosowany do Twoich potrzeb!

  Designerskie sofy ogrodowe dorównują meblom salonowym

  Sofy ogrodowe już dawno przestały być traktowane jako meble drugiej kategorii. Pod względem estetyki i jakości dorównują najmodniejszym meblom salonowym. W końcu to właśnie na tarasie i w ogrodzie odpoczywamy najchętniej, gdy tylko na zewnątrz temperatura staje się wyższa. Tutaj przyjmujemy gości, zasiadamy do wspólnych posiłków, celebrujemy codzienne chwile i uroczyste okazje. Czas spędzony w pięknych okolicznościach przyrody upływa nam zawsze przyjemniej. Warto, aby przestrzeń zaprojektowana do celebrowania tych chwil, była jak najbardziej komfortowa i zarazem estetyczna. Tak będzie, jeśli wybierzemy któreś z rozwiązań dostępnych na stronie idealdesign.pl.

  Designerskie sofy ogrodowe prezentują się zgrabnie i elegancko. Wyglądają też znacznie lżej i takie też są w porównaniu do tych domowych. Można ją łatwo wkomponować w przestrzeń i bez większych problemów przenieść z miejsca na miejsce.

  Te dostępne w naszej ofercie,  swoim uniwersalnym wyglądem wpasują się praktycznie w każdą przestrzeń zewnętrzną. Zaprojektowane zostały z myślą o ogrodach, tarasach, a także kawiarniach, restauracjach i barach na wolnym powietrzu. Ich prosty, a zarazem oryginalny design nie pozwoli przejść koło nich obojętnie. 

  Nowoczesne sofy ogrodowe są łatwe do utrzymania w czystości i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wpływ na to ma z pewnością materiał, z jakiego zostały wykonane, czyli wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Jest to najczęściej polipropylen wzmacniany włóknem szklanym z dodatkowym filtrem UV, który chroni kolor i strukturę mebla. Dostępne w naszym asortymencie designerskie sofy ogrodowe posiadają atest instytutu CATAS, który jest wydawany przez Włoski Instytut Badawczy i potwierdza wysoką jakość certyfikowanego produktu.

  Nowoczesne sofy ogrodowe pozwolą wspólnie spędzać czas na świeżym powietrzu

  Designerskie sofy ogrodowe są bardzo komfortowe w użytku. Ogromny wpływ na to mają poduszki ogrodowe. Są one sprzedawane albo komplecie z sofą, albo lub trzeba je dokupić na osobno.  Poduszki ogrodowe powinny być miękkie, a równocześnie sprężyste. Szukajmy grubych i trwałych materiałów, które zdadzą egzamin na zewnątrz – stawią czoła wilgoci i palącemu słońcu.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych designerskich sof ogrodowych!