W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Stoły do salonu, biura kuchni i jadalni

Pokazuje 1 - 48 z 359 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 359 elementów

Designerskie stoły – do wnętrz nowoczesnych i stylowych

Stół to jeden z najważniejszych przedmiotów w całym domu. Zwłaszcza ten ustawiony w salonie jest bardzo istotny, bowiem to właśnie przy nim zasiada rodzina w czasie wspólnego popołudnia, to tam często jada się posiłki i to przy nim siedzą zaproszeni przez właścicieli goście. Stoły przez wiele lat produkowane były masowo w ten sam sposób – obecne pokolenia nie chcą jednak powielania dawnych schematów, nie pragną mieć takich przedmiotów, jakie mają wszyscy wokoło, lecz właśnie chcą się wyróżniać i sprawić, by wnętrza, w których mieszkają były wyjątkowe! Chcąc by odzwierciedlały ich podejście do życia i charakter, wybierają meble unikatowe, oryginalne – to właśnie na takie jest obecnie największe zapotrzebowanie i to właśnie one są hitem ostatnich sezonów w wystroju wnętrz. Jeśli więc pragniesz znaleźć jakieś designerskie stoły dla swojego salonu czy kącika kawowego w biurze, warto żebyś sprawdził ofertę Ideal Design! Co można tu znaleźć?

Oryginalne meble na wyciągniecie ręki

Nowoczesne stoły królują teraz we wnętrzach wielkich firm, sal konferencyjnych, a także w salonach nowoczesnych ludzi. Można przy tym zdecydować się na zagraniczne meble designerskie, albo polskie meble designerskie – w zależności od tego, co wolimy. W ofercie Ideal Design znajdują się oba rodzaje produktów, przy czym obydwa na równym poziomie. Polscy projektanci dokładają wszelkich starań, ażeby zapewnić swoim klientom coś niepowtarzalnego, co jednocześnie będzie bardzo praktyczne – przecież musi takie być, skoro stół nie służy jedynie do podziwianie, ale także przede wszystkim do używania!
Skończył się już czas, że po meble trzeba było jeździć osobiście, wybierając się do innego miasta i przeszukując sklep za sklepem, jeśli zaszła taka potrzeba – dzięki rozwojowi internetu możemy w szybki i prosty sposób dotrzeć do szerokiej oferty produktów wielu firm z mnóstwa różnych branż, a więc również działających w branży meblowej. Dlatego też wyjątkowe produkty Ideal Design można kupić w całości przez internet – najpierw dokładnie zapoznając się z ich wyglądem, wielkością i cechami charakterystycznymi, a następnie składając zamówienie. Cena podobnych, oryginalnych produktów nie jest może mała, ale na pewno rozsądna – nie przepłaca się, bo wszystkie są wykonane z wysokiej jakości tworzyw i przede wszystkim z pomysłem. A dobre pomysły są bezcenne!

Designerskie meble do salonu – propozycje

Nowoczesne stoły cechują się – wbrew pozorom – dużą prostotą. Nie posiadają zbędnych ozdób, które mogłyby sprawić, że prezentowałyby się bardzo jarmarcznie. Są stylowe, a jednocześnie na tyle dekoracyjne, że same w sobie stanowią ozdobę jakiegoś miejsca! Eksperymenty z formą sprawiają, że nie potrzebują już dodatkowych świecidełek czy nawet ozdobnych obrusów – idealnie wyglądają takie, jakie są! W ofercie Ideal Design znaleźć można stoły, które – zgodnie z najnowszą modą i jej wytycznymi – wykonane są z drewna lub tworzywa sztucznego i łączone na przykład ze szkłem. W ofercie znajduje się nawet stół z prostokątnym blatem, powleczonym laminatem i o wspornikach wykonanych z polerowanego aluminium. Będzie on najlepiej wyglądał we wnętrzu, w którym 0 również zgodnie z obowiązującą modą – można odnaleźć elementy betonowe, na przykład doniczki. Zarówno kolor, jak i styl wykonania stołu Metropolis XL czyni go jednym z najbardziej interesujących modeli spośród tych dostępnych w Ideal Design. Ale wybór jest rzecz jasna o wiele większy!
Zdecydować się można na stoły drewniane – okrągłe lub prostokątne – ale również z przeszkleniami, a także wykonane z polipropylenu i wytłoczonego aluminium powleczonego lakierem proszkowym (stół SNOW 301, do kompletu z krzesłami). Możliwe jest także kupienie stolika z szufladką, jakie niektórzy mogą pamiętać z domów swoich dziadków – to stare, tradycyjne rozwiązanie, przedstawione klientom w nowoczesnej formie. Bardzo ciekawy jest stolik TRIAD, wyprodukowany przez firmę RAGABA. Okrągły, z podwójnym blatem, tworzącym między kolejnymi warstwami coś na kształt przestrzeni do wkładania na przykład pilota od telewizora. Stół jest umieszczony na trójnogu i przeznaczony do pomieszczenia wokoło nawet 5 osób. Jest zatem pojemny, a do tego ładny i polski – wyprodukowano go u nas, w firmie o 100% polskim kapitale! Inny, interesujący stół do salonu to stół DSW od firmy KING HOME. Produkt dostępny jest w blatach o trzech różnych średnicach, więc – co ważne – każdy może dopasować jego wielkość do potrzeb własnych i miejsca, w którym ma się on znaleźć. Okrągły blat umieszczony został na 4 nóżkach, zrobionych z drzewa bukowego i połączonych metalowymi poprzeczkami malowanymi proszkowo na kolor czarny.

Meble nowoczesne do domu i ogrodu

Meble, które znajdują się w ofercie Ideal Design nadają się często nie tylko do użytku domowego, lecz również i do postawienia na zewnątrz. I tak wiele spośród prezentowanych na stronie stołów – na przykład przedstawiany jako pierwszy Metropolis XL – może być z powodzeniem zostać ustawianych na tarasie, albo wynoszonych do ogrodu czy wstawianych do altanki. W ten sposób nie tylko unowocześniają oni wnętrza pomieszczeń, ale również pozwalają we współczesny sposób aranżować przestrzeń na zewnątrz! Można zdecydować się na zagraniczne meble nowoczesne (włoskie stoły lub meble skandynawskie), albo na meble polskie – warto jednak korzystać z Ideal Design, bo pozwala w przystępnej cenie zamówić produkt najwyższej jakości, którego wszyscy będą nam później zazdrościć!
Te ekskluzywne meble idealnie będą się komponować z wnętrzami jasnymi, utrzymanymi w stylu skandynawskim, który obecnie jest najchętniej wybierany. Będą jednak umiały także rozjaśnić wnętrza ciemne – czasem jeden atrakcyjny akcent pozwala dodać im uroku! Drewno jest bardzo pożądanym obecnie tworzywem, ponieważ obserwujemy znów pęd do natury – najmodniejsze teraz kolory to właśnie te związane z przyrodą, czyli brąz, zieleń, szary czy niebieski. Drewniane stoły znakomicie dopasują się do takich wnętrz. Przy innych rozwiązaniach kolorystycznych również spełnią swoją rolę – są bowiem przede wszystkim funkcjonalne, a ponadto bardzo atrakcyjne wizualnie!

Tagi: stoły rozkładane, stoły kuchenne, stoły do salonu, nowoczesne stoły do jadalni, nowoczesne stoły drewniane, designerskie stoły rozkładane, designerskie stoły barowe