W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Meble HoReCa - dla gastronomii, restauracji, barów, hoteli, sklepów

Pokazuje 1 - 48 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 95 elementów

Meble HoReCa od Ideal Design to oferta designerskich mebli gastronomicznych przeznaczonych dla restauracji, barów, ogródków restauracyjnych, kawiarni, sklepów, firm zajmujących się wyposażaniem i aranżacją przestrzeni sprzedażowych, developerów oraz firm obsługujące inwestycje.

Meble restauracyjne

Oprócz pysznej kuchni, znakomitej obsługi i dobrych cen dla każdej restauracji, kawiarni, czy baru estetyczna prezentacja wnętrza jest niezmiernie ważna.

Dzięki naszej ofercie eleganckich, nowoczesnych mebli restauracyjnych takich jak krzesła restauracyjne, stoły do restauracji, stoliki kawowe jesteście w stanie w dowolny sposób zaaranżować przestrzeń w lokalu.

Meble HoReCa, meble restauracyjne, meble dla gastronomii

Designerskie meble dla gastronomii - poznaj nasze marki

W skład naszej oferty wchodzą produkty znanych producentów mebli skierowanych nie tylko do branży HoReCa ale także do sklepów, biur, przestrzeni sprzedażowych. Oferujemy krzesła, stoły, stoliki marki FAMEG, Paged, Pedrali, SCAB Design, Grok, Ideal Lux, Bejot, Marbet Style, Artemide.

Poniżej znajdują się katalogi producentów oraz oferta mebli HoReCa (meble restauracyjne, meble do lokali gastronomicznych, krzesła do gastronomii, krzesła do kawiarni, krzesła barowe, stoły do restauracji i barów) dostępnych do zamówienia bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.