W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Paged dla domu 

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Paged — polska firma z tradycjami.

Polska firma Paged już od ponad 140 lat produkuje wspaniałe meble. 

W meblach tej firmy wykorzystywane są najlepsze dostępne materiały, a krzesła czy stoły wykonywane są ręcznie do dziś. Czyni to każde krzesło czy stół wyjątkowym i niepowtarzalnym. Wizytówką tego polskiego producenta jest wieloletnia tradycja, dzięki której meble produkowane dziś są bardzo zbliżone do tych, które były tworzone w zeszłym wieku.

Ciekawy design, wysoka jakość.

Meble Paged charakteryzują się niesamowitą wręcz jakością wykonania oraz nowoczesnym wyglądem. Idealnie wpasują się  we wnętrza prywatnych domów, ale również spełnią swoje zadanie w biurach czy hotelach — są to bezsprzecznie meble uniwersalne.

Krzesła i stoły na lata.

Drewno, z którego produkowane są meble Paged  to jedne z najszlachetniejszych odmian, dzięki czemu meble te służą użytkownikom przez lata oraz pozbawione są wad produkcyjnych. Meble Paged posiadają specjalne  certyfikaty.

Niesamowite projekty, znani projektanci.

Meble projektu Nikodema Szpunara, wykonywane są z drewna bukowego lub dębowego. Świetnie odnajdą się w każdych przestrzeniach dzięki nieszablonowemu podejściu projektanta. Idealnie wręcz odnajdą się w loftowych i surowych wnętrzach.  Nowoczesne krzesło LOREM marki Paged jest świetnym pomysłem na dodatek do nowoczesnego salonu, kuchni, jadalni, biura czy innych wnętrz użyteczności publicznej. 
Sprawdź pełną ofertę mebli Paged w kolekcji domowej.