W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

DomArtStyl

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Producent mebli DomArtStyl to polska firma specjalizująca się w produkcji mebli tapicerowanych. W ich ofercie znajdziemy przede wszystkim kanapy, fotele oraz sofy, które wyróżnia wysoka jakość i unikatowe wzornictwo. Warto zaznaczyć, że producent mebli DomArtStyl do swoich projektów wykorzystuje drewno bukowe pochodzące z polskich lasów, a także dobrej klasy, trwałe materiały obiciowe, co w efekcie daje designerskie, odporne na wieloletnią eksploatację meble.


Producent mebli DomArtStyl - do domu, biura, hotelu


Producent mebli DomArtStyl oferuje wyposażenie zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i budynków usługowych - m.in. biur, hoteli. Eleganckie, stylowe meble tapicerowane, np. sofy Chesterfield, Louis czy też Modesto to idealne modele do salonów inspirowanych stylem nowojorskim, a także do lobby hotelowych. W zależności od potrzeb, do wyboru mamy kanapy dwu- oraz trzyosobowe. W domach z pewnością sprawdzą się modele z funkcją spania. W ten sposób zyskujemy nie tylko modny mebel, ale również dodatkowe miejsce dla ewentualnych gości.


Producent mebli DomArtStyl - najmodniejsze fotele


Poza ekskluzywnymi sofami producent mebli DomArtStyl ma do zaproponowania również piękne i wygodne fotele. Na szczególną uwagę zasługują tu popularne w ostatnim czasie fotele uszaki, a także zdecydowanie lżejsze modele retro nawiązujące swą formą do mebli PRL-u. Zarówno jedne, jak i drugie przepięknie odnajdą się we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, vintage, loftowych oraz skandynawskich.