W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Przeglądaj według

Włączone filtry:
  Dostępność

   Kubki 

   Designerskie kubki

   Któż nie lubi po całym dniu pracy odpocząć przy kubku kawy czy herbaty. Nasze designerskie kubki sprawią, że serwowany napój będzie jeszcze smaczniejszy!

   Oferowane przez nas unikalne kubki produkowane są w ograniczonej ilości, są nietypowe i niepowtarzalne. Często produkowane i zdobione ręcznie dodatkowo zyskują na wartości poprzez swoją unikatowość. To prawdziwie ekskluzywne kubki, dla wyjątkowej kuchni. Te piękne naczynia sprawdzą się idealnie podczas specjalnych okazji – spotkań z rodziną czy odwiedzin przyjaciół. Podając im napój w tak wyjątkowych naczyniach poczują się docenieni.

   Zastosowanie designerskiego kubka

   Nasze nowoczesne kubki mają też wiele dodatkowych zastosowań. Te większe idealnie nadają się jako osłonka na doniczkę z ziołami. Połączenie cudownego zapachu ziół i designerskiego kubka sprawi, że parapet w kuchni będzie prezentował się wyjątkowo.
   Kubek to również doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju drobiazgi. Można do niego wsypać orzechy lub postawić na biurku i wsypać do niego kredki czy długopisy.

   Ideal Design unikalne kubki Katowice, wysoką wagę przykłada do wykonania. Wybierając nasze kubki możesz mieć pewność, że będą starannie wykonane, a ich niespotykany wygląd przyciągnie uwagę każdego.
   Jeżeli nie chcesz mieć w domu rzeczy, które mają tysiące innych osób spraw sobie designerskie kubki i poczuj się wyjątkowy.

   Ideal Design - nowoczesne kubki Katowice - ekskluzywne kubki Katowice - zapoznaj się z naszą ofertą!