W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Kategorie

Regały do domu i biura

Pokazuje 1 - 48 z 130 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 130 elementów

Designerskie regały do Twojego domu

W branży meblowej – podobnie jak to ma miejsce na przykład w branży kosmetycznej czy odzieżowej – co jakiś czas obserwowane są nowe trendy, do łask wchodzą nowe rozwiązania, popularyzowane są nowe style. Kto nie jest specjalistą w tej dziedzinie, zwykle ma trudności z nadążeniem, choć warto wiedzieć, że żyjemy w tak dobrych czasach, że tak naprawdę sami możemy decydować w jakim stylu ma być utrzymane nasze mieszkanie. Każdy żyje i urządza wszystko tak, żeby mu się możliwie jak najbardziej podobało, a przy tym żeby oczywiście było wygodnie. W ostatnich czasach prym wiedzie jednak niezaprzeczalnie styl nowoczesny – prosty, lubiący przestrzeń i ceniący sobie oryginalność. Czasem nawet jeden szczegół potrafi zmienić nieciekawe wnętrze w pomieszczenie z duszą! Takim szczegółem może być na przykład nowoczesny regał!

Designerskie regały – nowoczesne i oryginalne

Regał jest meblem bibliotecznym, jednak znalazł zastosowanie także w domach prywatnych – w sumie nic dziwnego, bo osoby lubiące czytać często posiadają w swoich domach prawdziwą, osobistą biblioteczkę. Jeśli chodzi o tradycję, podstawowy podział dzieli je na pojedyncze lub podwójne, przesuwne, wjezdne, wspornikowe, a także przepływowe. Istnieje jeszcze wiele innych podziałów i klasyfikacji, które grupują regały między innymi z uwagi na rodzaj zastosowanego tworzywa, kotwiczenie lub nie, a nawet ze względu na zawartość, jaką mają przechowywać. Regały to meble, które współcześnie mogą przybierać jednak niezwykle interesujące formy – dlatego w swoim domu można mieć przedmiot znacznie odbiegający od tego, który się obserwuje w miejskiej bibliotece!
Nowoczesne regały z uwagi na zasady tego stylu są raczej proste, ale bardziej w sensie zdobień, niż formy. Jeśli bowiem chodzi o design, każdy fan nowoczesności preferuje rozwiązania nietypowe, które zachwycają i którymi można się pochwalić przed innymi. Jedną z zasad aranżacji wnętrz obecnie jest zresztą wyrażanie siebie przez wnętrze swojego domu – pokazujemy innym swoje upodobania, poglądy, przemyślenia. Wyrażamy swoje JA. A ponieważ każdy chce się pokazać od jak najlepszej, nowoczesnej strony i każdy chciałby być wyjątkowy, poszukujemy obecnie równie wyjątkowych rozwiązań meblowych. Na szczęście wyobraźnia twórców jest bogata i co chwilę powstają nowe, ciekawe pomysły oraz projekty. W Ideal Design jest ich mnóstwo!

Regały najlepszej jakości

Nim zajmiemy się prezentacją kolejnych, niesamowitych produktów, warto by każdy potencjalny klient mógł dowiedzieć się nieco więcej o naszych produktach. Są one tworzone przez polskich i zagranicznych projektantów z wielkim zaangażowaniem i wielką pasją. Twórcy wkładają w proces tworzenia swoje serce, dlatego powstają produkty tak nowoczesne i oryginalne – a do tego użyteczne.
Warto dodać, że to regały wykonane z najwyższą precyzją, z troską o szczegóły i do tego z solidnych materiałów, dzięki czemu naprawdę nie ma obawy, że produkt będzie szybko nieużyteczny. Przetrwa z powodzeniem długie lata – więc choć nasze produkty nie należą do szczególnie tanich, ich jakość jest warta każdej ceny. Żaden z naszych klientów nie żałował zakupu i na pewno żaden nie będzie!

Produkty Ideal Design

Regały zwykle ustawiane są w salonie, bądź w sypialni. Oczywiście, znajdują też swoje miejsce w pokoju dziecięcym czy w gabinecie. Trafiają też często do kuchni, albo na przedpokój, czy do spiżarni. Jak widać, ich zastosowanie jest naprawdę duże! Już od dawna nie są to tylko półki na książki, lecz meble o szerokim zastosowaniu, na których można ustawić tak bibeloty z podróży, jak i słoiki z konfiturami. W naszej ofercie chętni znajdą drewniane regały, zgodne z obowiązującą obecnie modą na naturalne tworzywa we wnętrzach. Ten pęd ku naturze będzie się jeszcze utrzymywał przez długi czas – zresztą, drewno jest modne niemal nieustannie, co jest już ewidentnym plusem podobnych projektów.
Jeśli zaś chodzi o ich unikalny design, klienci mogą wybierać wśród naprawdę ciekawych regałów. Na przykład wszyscy, którzy chcą by mebel dopasowywał się do ich potrzeb i był modyfikowalny, mogą wybrać regał o zmiennych wysokościach. To prawdziwa ikona polskiego designu. Regał został zaprojektowany przez Rajmunda Teofila Hałasa jeszcze w roku 1959, a jego funkcjonalność i wygląd zachwycają do dziś! Kolejne pokolenia korzystają z umiejętności twórczych tego wybitnego projektanta, a do tego regał po dziś dzień uznawany jest za nowoczesny. System łączenia półek przy pomocy klamer pozwala na dowolne konfigurowanie półek w pionie i poziomie. W dodatku regał – kiedy jest już niepotrzebny – można wygodnie i szybko złożyć. To coś dla każdego!
Ale fani nowoczesności znajdą w Ideal Design o wiele więcej interesujących produktów! Na przykład ciekawy jest regał w kształcie plastrów miodu – wyjątkowo apetyczny, użyteczny i pięknie się prezentujący. Estetyka łączy się w tym przypadku również z funkcjonalnością – regał stworzony jest z pojedynczych modułów, które można ze sobą dowolnie łączyć. W ten sposób możliwe jest stworzenie ulubionych kształtów, o wielu możliwościach zastosowania. W dodatku tworzenie każdego modułu osobno sprawia tylko, że cały twór na tym zyskuje – wszystko jest wykonywane starannie, bez pośpiechu i dokładnie. Dlatego po zakupie otrzymujemy jako klienci produkt z naprawdę najwyższej półki cenowej.
Ale i to nie są wszystkie projekty, jakie oferuje zainteresowanym Ideal Design! Do wyboru klientów pozostaje jeszcze między innymi regał POCKET, z kolorowymi szufladami oraz dosyć prosty regał LOW. Warto również zwrócić uwagę na regał KORRO z ozdobnymi nóżkami, jak też regał MAGH, przypominający rozstawioną drabinę, niezwykle nowoczesny i wygodny. Wciąż powstają też nowe projekty! Dlatego warto systematycznie zaglądać na stronę sklepu, by nie przegapić kolejnych produktów. Dzięki nam każdy znajdzie mebel idealny dla swojego domu, dopasowany do potrzeb, upodobań, już istniejącej stylizacji, a także możliwości finansowych. Zresztą, warto przejrzeć ofertę - tak regałów, jak i innych mebli - i przekonać się o tym osobiście!

Tagi: regały do domu, regały do biura, regały kuchenne, designerskie regały, nowoczesne regały, regały biblioteczne, regały na książki, modne regały