Strefa architekta

Architects Zone

Przestrzeń dla architektów i dekoratorów w Ideal Design to sposób na korzystną współpracę. W oparciu o potrzeby i przebieg współpracy z architektami doskonale wiemy, czego potrzebuje projektant. Szybka wycena, modelowanie 3D dla architektów i płynny kontakt. Zarówno dla przestrzeni publicznych i prywatnych, o wysoce postawionych wymaganiach. Propozycją Ideal Design są produkty najwyższej jakości i profesjonalna obsługa klienta. Na ofertę naszego sklepu internetowego składają się produkty z krajów, które słyną z funkcjonalnego designu, przy czym wyglądają luksusowo i służą przez długie lata. Państwa projekt i nasza praca gwarantują sukces. Na każdym etapie szukania mebli do swojego projektu, mogą Państwo liczyć na pomoc wykwalifikowanego zespołu Ideal Design. Dysponujemy niezbędnymi narzędziami, dzięki którym praca staje się prostsza i bardziej intuicyjna. Działamy na zasadach partnerskiej współpracy i ułatwiamy zadanie architektom. W ramach naszej oferty dajemy Państwu dostęp do modeli 3D produktów i możliwość wypożyczenia próbek wykończeń. Jesteśmy świadomi potrzeb inwestorów i dajemy możliwość przetestowania, dotknięcia i zobaczenia na żywo naszych produktów, aby mogli się przekonać o ich jakości i niezawodności. Korzyści płynące z współpracy z Ideal Design są niezliczone. Kontakt z nami jest ułatwiony i szybki, odpowiadamy na wiadomości i telefony udzielając wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Nasz system przygotowania wycen działa sprawnie, dzięki czemu Państwa wycena zostanie przygotowana w jeden do trzech dni. Wszystko w trosce o Państwa projekty. Szanujemy i wspieramy pracę projektantów oraz stawiamy sobie za priorytet Państwa zadowolenie.

Marki Ideal Design

Na łamach Ideal Design znajdą Państwo produkty prestiżowych marek, które uchodzą za niezawodne, trwałe i są ikonami designu. Starannie selekcjonujemy nasz asortyment, aby nasi klienci i Państwa inwestorzy otrzymywali produkt długowieczny i ponadczasowy. W naszej ofercie nie ma miejsca na pomyłki i buble, gdyż selekcją zajmuje się wysoce wykwalifikowany zespół osób, dla których praca to pasja i wyzwanie. Wybór żadnego z producentów, których produkt znajduje się w naszej ofercie, nie jest przypadkowy. W wyborze partnerów i producentów kierujemy się ich niezachwianym uznaniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Ich produkty dostępne w naszym asortymencie wzbogacają miejsca użyteczności publicznej, jak i prywatnej. Naszym celem jest dostarczenie produktu, który będzie wyjątkowy. Do marek, z którymi współpracujemy należą poza sprzedażą internetową Flos, Ideal Lux, Chor, AqForm, AxoLight, Frandsen, Cleoni, Grupa Products – oświetlenie i marki, których meblami dysponujemy: Sits, Rosanero, MTFurnirowa, Tabanda. Jesteśmy importerem markowych produktów oświetlenia, mebli i wyposażenie wnętrz. Jako firma, cieszymy się opinią o niezawodności i szerokim gronem Klientów, dla których oferujemy dostęp do ponad 150 producentów z wielu krajów. Bogaty asortyment to wypadkowa współpracy z producentami  polskich, włoskich, hiszpańskich i skandynawskich produktów. Nasze produkty wzbogacą przestrzeń biurową czy komercyjną, która będzie cieszyć oko i będzie funkcjonalna. Do dyspozycji projektantów oddajemy produkty podzielone na kategorie, w każdym stylu, jakiego Państwo szukacie. Różnorodni są nie tylko producenci, z jakimi współpracujemy, ale i styl oferowanych produktów. 

  • Skandynawski - charakteryzuje się prostotą formy i barwy, naturalnymi materiałami i wszechstronnością, którą docenią Klienci indywidualni.
  • Rustykalny - sielski i swojski, ciężkie formy i uwidaczniające się drewniane tekstury z zachowaniem naturalnych materiałów. 
  • Retro - wyraziste barwy i proste projekty, które coraz częściej goszczą w miejscach użyteczności publicznej.
  • Klasyczny - określa go elegancja i prosta forma, która dodaje wnętrzu harmonii. 
  • Industrialny - niczym loft, surowa forma, odcienie szarości i bieli. Styl industrialny to gratka dla miejsc użyteczności publicznej i Klientów indywidualnych.
  • Glamour - bogata i ciężka forma, szlachetne materiały i dbałość o detale.
  • Minimalistyczny - prosta forma, jasne kolory i koncepcja utrzymania kontrastu.
  • Nowoczesny - połysk, prosta forma i faktura. 

Na podstawie kategorii produktów czy producentów są w stanie Państwo dokonać dogodnego i doskonałego wyboru, który będzie odpowiadał Państwa wizji konceptu. Stajemy na wysokości zadania, żeby zapewnić różnorodność asortymentu, aby każda wizja projektu mogła zostać zrealizowana. Wybierając Ideal Design, mają Państwo do dyspozycji szeroki asortyment i cały zakres usług w ramach współpracy.

Kompleksowe usługi

Ideal Design to nie tylko szeroki asortyment, szybka wycena i doradztwo w zakresie wyboru produktów. Dążymy do tego, żeby współpraca z architektami i projektantami przebiegała na najwyższym poziomie. Dlatego staramy się zagwarantować 100% zadowolenia z zaaranżowanych wnętrz, dysponując darmową dostawą na terenie Polski dla Klientów Ideal Design. Ponadto, usługi jakie świadczymy w zakresie współpracy z Państwem, są określone jako dyspozycyjność, doradztwo i stały kontakt. Realizujemy współpracę na dostarczaniu wizualizacji 3D, co znacznie ograniczy czas wykonywanej przez Państwa pracy i zaoszczędzi czas na wykonywanie modeli własnoręcznie. Oferujemy dokładne wyceny, realizowane na podstawie wizualizacji i dostarczamy je w czasie od jednego do trzech dni. Wszystko w ramach współpracy, z której Państwo wyjdą korzystnie, redukując czas na szukaniu produktów w sieci. Ideal Design to partner, z którym współpraca przebiega książkowo i reaguje na Państwa kontakt natychmiastowo. Celem założycieli Ideal Design jest stworzenie najlepszego modelu współpracy. Stawiamy na długofalowe współprace, które zaczynają się od pierwszego kontaktu. Czym wyróżnia się nasza firma na tle konkurencji? Z pewnością otwartością na budowanie zaufania i rozdmuchiwaniu wszelkich wątpliwości dotyczących jakości oferowanych produktów. Oferujemy możliwość wypożyczenia próbek wykończeń, które zaświadczą o niezawodności dystrybuowanego asortymentu. Dajemy poznać nasze możliwości zanim Państwo zdecydują się na współpracę z Ideal Design. To jest nasza inwestycja w Państwa zaufanie i gwarancja zadowolenia. 

Architekt – wiemy jakie to ważne

Na rynku architektonicznym wymagania wciąż ewoluują. Wraz z nowymi koncepcjami obranymi przez inwestorów, stawiają oni architektom coraz wyższą poprzeczkę. Współczesny architekt nie tylko ma spełnić swoje zadanie, ale i wykonać je z najwyższą skrupulatnością i dopracowaniem. Wszystko w ramach sprostania wymaganiom, jakie niesie za sobą współpraca z inwestorami i deweloperami. Mniej istotne jest to, kto inwestuje. Niezależnie od tego, czy architekt ma za zadanie zająć się przestrzenią publiczną, komercyjną czy prywatną, poprzeczka nadal jest wysoko postawiona. Wykonana przez architekta praca to jego portfolio. Istotny jest fakt opinii klientów za wykonane zadanie. Zadowolony Klient to taki, którego oczekiwania zostały zaspokojone, a architekt wykazał się umiejętnością wizualizacji jego konceptu. Ponadto, praca projektanta czy architekta musi zostać wykonana w zgodzie z nim samym, ponieważ jego praca to jego wizytówka. Na podstawie tej wizytówki napływają kolejne współprace i budowane jest zaufanie wśród klientów. Ideal Design to miejsce, w którym Państwo stworzy projekt w zgodzie ze swoim pomysłem. Proponujemy różnorodność artykułów, które będą nie tylko atrakcyjne dla klienta, ale również dla projektanta, który będzie wykonawcom całego projektu. Dla nas liczy się to, żeby spełnić Państwa oczekiwania względem firmy z doświadczeniem. Na każdym etapie współpracy dbamy o każdy jej aspekt. Od kontaktu po wybór najkorzystniejszych ofert. Specjalnie w ramach współpracy oferujemy konkurencyjne ceny i korzystne rabaty. Koszty są zredukowane z uwagi na współprace, jakie prowadzimy z dostawcami i producentami. Szeroka baza produktów oświetleniowych i mebli jest dostosowana do każdej wysokości budżetu, z zachowaniem wciąż niezawodnej jakości. Architekci wnętrz stale poszerzają swoje horyzonty w zakresie nowinek architektonicznych. Dbamy o to, żeby nasz asortyment był bogaty w nowoczesne, zgodne z trendami wnętrzarskimi produkty o ponadczasowych cechach. Stawiamy na bestsellery i produkty ponadczasowe, którymi będą Państwo mogli uraczyć swoich Klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy funkcjonalność idącą w parze z niepowtarzalnym designem, a dopiero na drugim miejscu cenę. 

Współpraca i jakość na najwyższym poziomie

Ideal Design nigdy nie mierzyło nisko. Za każdym razem stajemy na wysokości zadania w tworzeniu ofert i planów sprzedażowych, z jak najkorzystniejszymi warunkami i konkurencyjnymi cenami. Architekci wnętrz i Klienci indywidualni to nasza grupa docelowa. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat i tysięcy klientów, przekładamy na współpracę. Do Państwa dyspozycji oddajemy stronę internetową, katalogi i profesjonalne doradztwo. Oferujemy współpracę kierowaną do wykonawców i projektantów wnętrz, obiektów biurowych i komercyjnych. Szeroki asortyment gwarantuje zaspokojenie Państwa Klientów, którzy oczekują produktów najlepszych gatunkowo i designerskich form. W naszej ofercie są dostępne światowe bestsellery wnętrzarskie, unikatowe modele, które mogą Państwo wybierać na podstawie kategorii czy stylów, w jakich się plasują. Nie oferujemy połowicznych i elementarnych usług, ale w pełni kompleksowe i profesjonalne podejście do każdej współpracy. Po pierwsze, Państwa wizja to dla nas priorytet. Dołożymy wszelkich starań, żeby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom i jeśli będzie trzeba zaproponujemy alternatywne rozwiązanie. Dotychczasowi Klienci chwalą Ideal Design za doskonałą jakość produktów, usług i perfekcyjny przebieg współpracy. Za każdym razem analizujemy potrzeby naszych Klientów i dostarczamy im kwintesencje tego, czego szukają. Usługi świadczymy rzetelnie i rzeczowo, żeby Państwa Klient nie tylko był zaskoczony jakością i szerokim spektrum wyboru, ale również szybkością realizacji projektu. 


Meble z darmową dostawą
Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 150,00 zł.

Bezproblemowe zwroty mebli i oświetlenia
Bezproblemowe zwroty

Do 14 dni.

Doradztwo w wyborze mebli i oświetlenia
Profesjonalne doradztwo

W wyborze mebli i oświetlenia.

Meble i oświetlenie na raty
Wygodne raty

Dostępne nawet w 15 minut.