W związku z awarią sieci telefoniczej - prosimy o kontakt pod numerem + 48 881 565 359

Meble na raty z Twisto

Kup dziś - zapłać w przyszłym miesiącu.

Twisto, fintech oferujący płatności odroczone, wydłuża termin zapłaty za zakupy w sklepach internetowych z 21 do 30 dni

Dotyczy to zakupów online w sklepach partnerskich dla niezarejestrowanych klientów.

Twisto jest już dostępne w ponad 30 tys. e-sklepów, co czyni fintech liderem płatności odroczonych pod względem liczby sklepów partnerskich.

Twisto, fintech oferujący płatności odroczone w sklepach internetowych i stacjonarnych, wydłużył czas na zapłatę za zakupy online dla niezarejestrowanych klientów do 30 dni. Dokładnie tyle czasu na uregulowanie należności bez dodatkowych kosztów, będą mieli kupujący, którzy wybiorą Twisto jako metodę płatności na stronie sklepu partnerskiego Twisto. Dotychczas było to 21 dni, wydłużony okres na zapłatę obowiązuje od 7 czerwca 2021 r.

Aby dokonać płatności z Twisto wystarczy wejść na stronę sklepu, złożyć zamówienie, a następnie jako metodę płatności wybrać Twisto lub Twisto PayU Płacę Później. Dzięki temu kupujący zyskuje 30 dni na uregulowanie należności bez dodatkowych kosztów - może sprawdzić produkt i zapłacić za niego dopiero, gdy postanowi zatrzymać zakup. Twisto przypomina kupującemu o zbliżającym się terminie zapłaty mailowo i SMS-owo. Należność można uregulować szybkim przelewem, przelewem tradycyjnym lub BLIK-iem. W przypadku płatności przez konto Twisto klient może odroczyć płatność nawet do 45 dni.

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty TWISTO na naszej stronie - wybierz w opcjach płatności PAYU.


Poznaj ofertę TWISTO RATY.