Masz pytania? Zadzwoń: +48 32 351 39 77
 • Język / Language
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • French
  • Russian
  • Ukrainian
 
Parawan PRISM
Produkt wyprzedany
Parawan PRISM
Producent: BEZA Projekt
Cena: 1 476,00 zł (netto: 1 200,00 zł )

Designerskie meble BEZA Projekt

BEZA Projekt to producent mebli w nowoczesnym stylu, którego meble oraz nowoczesne rozwiązania można zastosować do podziału otwartych przestrzeni biurowych. W studiu projektantów powstał również designerski parawan PRISM, który z jednej strony przepuszcza smugi światła słonecznego, a z drugiej stanowi ciekawą przesłonę, stanowiącą część wystroju biurowego wnętrza.

Designerskie meble BEZA Projekt

Tym, co wyróżnia designerski parawan, jest jego oryginalny kształt. Do jego powstania wykorzystano drewno naturalne, które posłużyło do stworzenia ramy, podpartej dodatkowo metalową nogą, zwiększającą stabilizację całego mebla. Najważniejszą częścią, którą można dowolnie modyfikować dostosowując jej kolorystykę do potrzeb wnętrza, jest półprzepuszczalna ażurowa siatka. Siatka delikatnie tłumi światło, do czego wykorzystano tworzywo pcv, przeplatając jego włókna oraz pokrywając warstwą koloru. Kolor siatki oraz wykorzystane grafiki można dowolnie zmieniać, aby w ten sposób dopasować styl parawanu do wnętrza.

Designerskie parawany nie tylko do biur

Producent mebli w nowoczesnym stylu produkuje meble na zamówienie, aby w maksymalnym stopniu dopasować je do oczekiwań nabywców. Designerskie meble BEZA Projekt wykorzystują różne materiały i formy, tworząc nowoczesne rozwiązania. Parawan z ażurową siatką może być wykorzystany jako przesłona, tłumiąca dostęp do światła, jeśli będzie umieszczony w okolicy okna. Takie zastosowanie jest powszechne w mieszkaniach prywatnych. Z kolei w biurach parawan może być również wykorzystany jako efektowny sposób na wydzielenie powierzchni biurowej. Parawan designerski może odgradzać stanowiska biurowe, natomiast ustawiony od nasłonecznionej strony budynku będzie skutecznie chronił przed dostępem promieni słonecznych. Dużym atutem designerskich mebli z BEZA Projekt jest możliwość ich dostosowania do rodzaju i wyposażenia wnętrza. Nabywca może wybrać kolor czy rodzaj siatki, jaka tłumi dostęp światła, dopasowując rodzaj wykorzystanego wzornictwa do wykończenia pomieszczenia biurowego lub mieszkania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl