Ćmielów Design Studio - polska porcelana

Tradycyjna polska porcelana Ćmielów kojarzy się z wysokiej jakości produktami, których obecność na polskich stołach to gwarancja unikalności i niepowtarzalności. W podobnym stylu wykonywane są wazony i kubki Ćmielów, wyprodukowane przez Ćmielów Design Studio.

Uniwersalny charakter porcelany

Porcelana jest zawsze modna. Tym, co decyduje o jej wyborze, jest ciekawy kształt czy atrakcyjne wykończenie. Wazony Ćmielów Design mogą zaskakiwać oryginalnym kształtem: kilka połączonych ze sobą wąskich wazoników, tworzących snopek, są równie popularne jak kubki i wazony o czworokątnym kształcie czy z zagnieceniami, charakterystycznymi dla papieru. Oryginalność kubków, czajników i wazonów może również podkreślić kolorowe wykończenie. Najpopularniejsza porcelana to porcelana biała, którą bardzo łatwo można połączyć z kolorowym obrusem czy innymi nakryciami. Nie zamyka to jednak dostępności innych elementów porcelanowej zastawy. Asymetryczne kubki Ćmielów z kolorowymi wykończeniami, serie porcelanowych kubków, do których zaprojektowano także tace z kolorowymi detalami to kolejne propozycje, stworzone przez najlepszych projektantów.

Jaka jest polska porcelana Ćmielów

Wazony Ćmielów, kubki oraz zestawy do herbaty, w których składzie pojawia się nie tylko kubek czy spodek, ale jest także taca czy pasujący do nich czajnik, są najczęściej wykonane z białej porcelany, która może być dodatkowo zdobiona. O przewadze polskiej porcelany przesądza także kształt naczyń czy rodzaj wykończenia. Obok modeli tradycyjnych, które mogą być ozdobione kolorową kalką ceramiczną umożliwiającą zmywanie naczyń w zmywarce, na popularności zyskują naczynia o awangardowych kształtach i wykończeniu. Naczynia asymetryczne i zdobione efektownymi zagnieceniami mogą zawierać pojedyncze elementy w popularnych odcieniach. Naczynia wchodzące w skład kolekcji inspirowanych geometrycznymi kształtami mogą posiadać kolorowe ścianki, których intensywność podkreśla białe wnętrze naczynia. Polska porcelana Ćmielów zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Zwiń
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl