Masz pytania? Zadzwoń: +48 32 351 39 77
 

Designerskie drewniane meble

Meble tapicerowane są popularne od wielu, wielu lat - i nic nie zanosi, żeby ten stan rzeczy miał ulec gwałtownej zmianie. Odpowiednio zadbana i zakonserwowana tapicerka pokrywająca fotele, kanapy czy krzesła to ozdoba każdego domu, zaś każdy producent mebli tapicerowanych, którego wyrobi znajdą Państwo w naszej ofercie, dokłada wszelkich starań w trosce o wysoką jakość swoich produktów.

Rajmund Teofil Hałas - legenda polskiego designu

Żyjący w latach 1925 - 2008 Rajmund Teofil Hałas bez wątpliwości stanowi jedną z ikon designu zaś jego projekty zostały docenione przez wiele pokoleń. Rodzinna tradycja stolarska rozpoczyna się w połowie XIX wieku a zapoczątkował ją Jakub Więcławski, który następnie przekazał zakład swojemu zięciowi, Franciszkowi Hałasowi - dziadkowi Rajmunda. Otwarta w 1922 r. w Krobi (Wielkopolskie) przez Teofila Hałasa (ojca Rajmunda) fabryka, wytwarzała meble między innymi dla pałacu Czartoryskich w Rokosowie. Po drugiej wojnie światowej krzesła i regały według projektów Rajmunda Teofila Hałasa oferował każdy szanujący się producent mebli tapicerowanych - i nie tylko. Mamy wielką przyjemność zaproponować Państwu meble według projektów człowieka - legendy.

Designerskie regały

Klasycznym przykładem uniwersalnego, wyprzedzającego swoje czasy projektu jest regał o zmiennej wysokości. Jakkolwiek oryginalny projekt pochodzi sprzed przeszło 60 lat (1959 rok), meble wykonywane zgodnie z nim wciąż wyglądają intrygująco i nowocześnie. Dzięki wykorzystaniu specjalnego systemu klamer, możliwa jest dowolna konfiguracja półek i modułów - zarówno w pionie jak i w poziomie.

Nasza oferta

W IDEAL DESIGN znajdą Państwo między innymi meble tapicerowane i designerskie regały wykonane zgodnie z zachowanymi projektami Rajmunda Teofila Hałasa. Wszystkie produkty wykonano z wielką precyzją i dbałością o najmniejsze detale, z trwałych i estetycznych materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu mamy pewność, że nasze meble nie tylko sprawią Państwu przyjemność, dadzą komfort i będą cieszyć oczy - ale także posłużą przez długie lata.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl