Masz pytania? Zadzwoń: +48 32 351 39 77
 • Język / Language
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • French
  • Russian
  • Ukrainian
 
Parawany Peekaboo
Produkt wyprzedany
Parawany Peekaboo
Producent: Zofia Żadan
Cena: 711,00 zł (netto: 578,05 zł )

Zofia Żadan - producent designerskich parawanów

Przy urządzaniu wnętrz coraz częściej sięga się po designerskie tkaniny, które podkreślają oryginalny wystrój, a jednocześnie umożliwiają szybką zmianę aranżacji wnętrza. Temu służą również parawany z tkanin amstii, dostępne w różnych wielkościach, które umożliwiają podział wnętrza na strefy wypoczynku czy pracy, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z przebudową wnętrza.

Parawany do nowoczesnych wnętrz

Kolorowe parawany zostały zaprojektowane przez Zofię Żadan, młodą projektantkę specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań do wnętrz mieszkalnych. Jako producent designerskich parawanów tworzy ona parawany Peekaboo, które można wykorzystać do odgrodzenia kaloryfera i innych mało estetycznych elementów aranżacji wnętrza, można je również zastosować jako ekrany do projektorów. Ich wszechstronne wykorzystanie jest możliwe dzięki materiałom, jakie producent designerskich parawanów wykorzystał. Parawany z tkanin amstii wykonuje się z 20 mm sklejki, którą obija się tkaniną w wybranym kolorze. Prosta forma i zróżnicowana kolorystyka parawanu w połączeniu z dodatkową funkcjonalnością tworzą z niego wyjątkowy element dekoracyjny.

Rodzaje parawanów

Parawany dostępne są w trzech klasach wielkości, dzięki czemu można je zaprojektować zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Designerskie tkaniny, jakimi pokryte są parawany, efektownie podkreślają stopy parawanów, wykonane z metalu. Wszystkie parawany od strony wewnętrznej posiadają specjalne aluminiowe haki, zamontowane na drewnianych listwach. Dzięki temu parawan może być także wykorzystany jako oryginalna szafa, idealnie wkomponowana w stylistykę wnętrza. Połączenie jasnego drewna z metalicznym wykończeniem wpisuje się w najmodniejsze trendy z zakresu aranżacji wnętrz. Proste parawany, które zajmują mało miejsca, a mimo to są niezwykle funkcjonalne, to idealne rozwiązanie dla mniejszych wnętrz, gdzie każdy centymetr powierzchni musi być urządzony w sposób niezwykle przemyślany. Każdy parawan robiony jest na zamówienie, można je zamawiać zarówno jako produkty pojedyncze lub zestaw kilku parawanów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl