Masz pytania? Zadzwoń: +48 32 351 39 77
 • Język / Language
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • French
  • Russian
  • Ukrainian
 
Szafka Nocna MY40
Produkt wyprzedany
Szafka Nocna MY40
Producent: mySAM
Cena: 679,00 zł (netto: 552,03 zł )
Pufa Rollo
Produkt wyprzedany
Pufa Rollo
Producent: mySAM
Cena: 899,00 zł (netto: 730,89 zł )

Szafki nocne i pufy - dlaczego warto je kupić u nas?

W celu lepszego uporządkowania produktów wchodzących w skład naszej oferty, podzieliliśmy ją na kilka kategorii. Jedną z nich są pufy i szafki nocne. Poniżej przedstawiamy kilka argumentów, które przemawiają za koniecznością zakupu ich właśnie u nas. Dlaczego warto kupić meble mySAM?

Meble wykonane ręcznie

Ręcznie wykonane meble od lat cieszą się znacznie większą popularnością, niż te, które są produkowane hurtowo. Dlaczego? Ponieważ producent wykonujący meble w sposób ręczny, produkuje je znacznie dokładniej, niż nawet najlepsza maszyna. Ta zasada dotyczy zarówno samego konstruowania mebli, jak również ich wykończenia i lakierowania.

Meble wykonane na zamówienie

Nasze ręcznie wykonane meble to nie tylko gwarancja sumiennego wykonania. Produkujemy meble na zamówienie. Dzięki temu meble mySAM w pełni odpowiadają wymaganiom naszych Klientów. Cała procedura jest bardzo prosta i opiera się na podesłaniu przez Klienta odpowiedniej dokumentacji, w oparciu o dostępne szablony. Dzięki nim zamówienie konkretnego mebla będzie jeszcze łatwiejsze.

Meble wykonane w sposób minimalistyczny i nowoczesny

Produkowane przez nas drewniane meble handmade charakteryzują się nowoczesną, minimalistyczną aranżacją. W ten sposób dopasowujemy się do oczekiwań, stawianych przez gros naszych odbiorców. Oczywiście nie oznacza to, że realizujemy zamówienia wyłącznie w stylu skandynawskim. W naszej ofercie można znaleźć różne meble wykonane ręczne, realizowane według zamówień naszych Klientów.

Zaskakujące kształty i zastosowanie

Daj się zaskoczyć nowoczesnym, drewnianym meblom handmade. Przeglądając galerię naszych projektów z pewnością czujesz się zaskoczony. Stawiamy na nowoczesne, oryginalne i przede wszystkim niestandardowe rozwiązania, łączące w sobie nietuzinkowy wygląd i niecodzienne zastosowania. Nasze drewniane meble handmade są również praktyczne, dzięki czemu nadają się do wykorzystania w każdym pomieszczeniu. Nie szukaj dłużej! Sprawdź naszą ofertę i wybierz interesujący Cię projekt. Zamówienie zrealizujemy najszybciej, jak to będzie możliwe.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl