O nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych ludzi, którzy poszukują pomysłów do aranżacji własnych wnętrz, a także tych osób, które zajmują się projektowaniem i dekoracją pomieszczeń zawodowo, stworzyliśmy portal DekoArchitekci To miejsce wymiany myśli, gdzie można znaleźć informacje o aktualnych trendach, inspiracje do aranżacji własnych pokoi (czy to firmowych, czy też prywatnych), a także kontakty do wszystkich tych, którzy mogą służyć profesjonalną radą oraz pomocą w ich wykonaniu!

designerskie domy

Interesują nas wnętrza

Jeśli marzysz o pięknym salonie, czarującej sypialni, stylowej kuchni, korytarzu, czy też ogrodzie, na naszym blogu możesz znaleźć mnóstwo świetnych pomysłów na ich odmianę – tę gruntowną i tę niewielką! Doradzamy co do czego dobrać, a czego unikać, co jest na topie, a co już wyszło z mody i podajemy informacje o konkretnych produktach meblowych oraz oświetleniowych. Wszystko zostało komfortowo posegregowane, żeby łatwiej trafić do szukanego działu i znaleźć wszystkie potrzebne informacje!

Znajdź fachowca/znajdź pracę!

Blog łączy osoby, które szukają fachowców, z profesjonalistami, którzy poszukują kolejnych zleceń i wyzwań. Na naszym portalu opisujemy istniejące biura architektoniczne oraz firmy zajmujące się dekoracją wnętrz. Jeśli działasz w tej branży, możesz śmiało zareklamować tu swoje usługi, a zainteresowani czytelnicy na pewno się do Ciebie zgłoszą! Baza kontaktów do najlepszych specjalistów w kraju jest stale aktualizowana, a dodatkowo można poznać niezależne opinie internautów na ich temat!

nowoczesne projekty wnętrz

Najlepsze sklepy, najważniejsze wydarzenia

Na naszym blogu pojawiają się informacje o sklepach internetowych, zajmujących się sprzedażą mebli, oświetlenia i wszelkich produktów dekoracyjnych do wnętrz oraz ogrodów. Opisujemy również najważniejsze wydarzenia i okazje, w czasie których zainteresowani mogą nabyć ciekawe produkty, a osoby z branży zareklamować samych siebie. Dowiesz się o wszystkich wydarzeniach branżowych, targach i innych, ciekawych okazjach, które warto zapisać w kalendarzu!

Tysiące produktów, miliony możliwości

Opisujemy różne marki i ich towary, powadzimy porównania, zestawienia, publikujemy zdjęcia, umożliwiamy dodanie swojej opinii i zapoznanie się z cudzymi. Dobieranie kolorów i faktur, oświetlenia i narzędzi nie ma dla nas tajemnic! Odkryj z nami wspaniały świat projektowania wnętrz i wyczaruj coś wspaniałego w swoim domu!