Wnętrza

Resol – dla Twojego ogrodu

Gdy nadchodzi ciepły okres, myślimy więcej o przebywaniu na zewnątrz. Kto ma to szczęście i komfort, że posiada własny ogródek (czy to przy domu, czy też na przykład na ogródkach działkowych), może zadbać i o to, żeby przyjmować w nim gości. Może też tak sobie wszystko zorganizować, żeby samemu czuć się wyjątkowo wygodnie w czasie letnich wieczorów i nocy. Bardzo miło jest móc zaprosić przyjaciół i rodzinę na wspólnego grilla, ogniska, czy po prostu wspólne biesiadowanie na świeżym powietrzu. A jeśli mamy ogród przy domu, możemy zawsze zjeść w nim śniadanie czy nawet obiad. Co jednak jest potrzebne? Odpowiednie meble ogrodowe! I mowa tu o stolikach, leżakach, fotelach, sofach, krzesłach – jednym słowem, o tym wszystkim, co pozwoli nam zaaranżować przestrzeń zgodnie z naszymi potrzebami i możliwościami. Resol to producent z Hiszpanii, zajmujący się produkcją takich ogrodowych mebli. Sprawdziliśmy, czy są warte zakupienia!

sofa-bob-meble-ogrodowe-resol

Hiszpańskie meble, polska wygoda

Designerskie meble powstają w wielu różnych krajach. Zawsze można je dopasować do potrzeb konkretnego klimatu, więc akurat nie trzeba się martwić, że gorące słońce hiszpańskie to nie to samo, niż słońce polskie. Przecież my również wychodzimy na zewnątrz, posiedzieć w ogrodzie, w lecie czy na wiosnę – ewentualnie w czasie ciepłej jesieni. Jeśli zatem krzesła z Hiszpanii są odporne na tamtejszą pogodę – słońce, opady itp. – to tym bardziej będą odporne na warunki panujące w czasie ciepłych miesięcy u nas. Nie ma się zatem czego obawiać – produkty firmy Resol są jak najbardziej warte kupienia i solidne!

krzeslo-toledo-alu-resollampa-ledbox-resol

Nowoczesne meble ogrodowe

Meble ogrodowe Resol wyróżniają się wspaniałym, nowoczesnym designem. Nam szczególnie przypadły do gustu modele niektórych krzeseł, stolików i lamp. Jeśli chodzi o krzesła, wygodne i ciekawe w formie jest między innymi krzesło CARLA. Do typowych, dziurkowanych krzeseł ogrodowych nawiązuje zaś model GRID (zwykłe lub w formie XL, z podłokietnikami). Naprawdę zachwyciło nas też krzesło CORAL, które nie dość, że jest transparentne, to jeszcze niezwykle ozdobne. Wzory, które tworzy przypominają nieco rozłożyste drzewo – nie ma zatem lepszego, bardziej wymarzonego produktu do postawienia w ogrodzie, niż właśnie takie krzesła!

Na wyróżnienie zasługuje też lampa LEDBOX i lampa LEDBOX 2, które będą oświetlać przestrzeń, a przy tym prezentują się bardzo nowocześnie. Idealnie się sprawdzą na ścianie przed domem. Designerskie krzesła i lampy to jednak nie wszystko – warto zwrócić szczególną uwagę również na sofę BOB, umożliwiającą spędzenie czasu w większej grupie. Można też zdecydować się na stolik kawowy BOB, albo stolik ogrodowy IPANEMA.

krzeslo-toledo-aire-resolkrzeslo-peach-resol-meble-ogrodowe

Podobają nam się niemal wszystkie projekty Resol – naszą uwagę zwrócił tez bardzo atrakcyjny fotel. W zasadzie produkt przypomina fotel, bo tak naprawdę jest nowoczesnym krzesłem ogrodowym. Chodzi o model ESTORIL. On naprawdę zachwyca formą! Krzesło przeznaczone jest na użytek zewnętrzny, a z racji na swój interesujący wygląd może zostać użyty na przykład w kawiarniach czy restauracjach, stojąc pod parasolami lub bez nich. Krzesło ESTORIL posiada atest jakości włoskiego instytutu CATAS i zostało wykonane z solidnej żywicy wzmacnianej włóknem szklanym. Dostępne jest w wielu różnych kolorach – w ofercie Ideal Design w wersji białej lub czekoladowej, ale w przypadku chęci na inną barwę wystarczy skontaktować się z firmą.

krzeslo-ogrodowe-estoril-resolstolik-kawowy-bob-resol

Do kupienia w Ideal Design

Wszystkie krzesła firmy Resol są dostępne w sklepie internetowym Ideal Design. Wystarczy wejść na stronę www.idealdesign.pl, by móc zapoznać się z niezwykle bogatą ofertą. Z naszej strony dodamy, że są to niezwykle nowoczesne krzesła, stoły, lampy – wszystkie ogrodowe meble. Warto też dodać, że są to nie tylko krzesła plastikowe, lecz również i aluminiowe. Obydwie wersje są odporne na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz, ale wnoszą nieco inny urok do ogrodu, dlatego każdy powinien sam przeanalizować jaki efekt pragnie osiągnąć. Krzesła z plastiku w wersji producenta Resol nieco bardziej imitują wiklinę, więc naszym skromnym zdaniem są nieco bardziej odpowiednie. Zachęcamy do samodzielnego przejrzenia – i zakupów!

krzeslo-dionisio-resol