Wnętrza

METAFOR – meble w dobrym stylu

METAFOR to producent meblowy, który zachwyci wszystkie osoby mogące się pochwalić dobrym gustem! Firma łączy naprawdę indywidualne podejście w tworzeniu swoich produktów z pasją projektowania oraz wysoką jakością tworzyw, użytych w procesie produkcji. Wychodzą z tego połączenia prawdziwe perełki – wspaniałe krzesła i stoły, ekskluzywne meble do każdego domu, gdzie stawia się na oryginalność i styl! Co jakiś czas recenzujemy meble innych marek, by pokazać czytelnikom co jest warte kupienia, a co można sobie odpuścić. METAFOR z pewnością jest twórcą rzeczy, które warto mieć! I zaraz to udowodnimy!

biurko-grafo-metafor

Biurko jak sprzed lat!

Tym, co urzekło nas wśród doskonałych produktów firmy METAFOR jest przede wszystkim unikalne biurko! To polski design w 100%, ale wygląda jak produkcje wielkich projektantów z innych krajów – naprawdę światowy poziom! Nadzwyczajne biurko Grafo pasuje do wszystkich pomieszczeń – przede wszystkim zaś tych kameralnych. To produkt drewniany, łączony z wysokiej jakości skórą, z szufladą samodomykającą z pełnym wysuwem. Produkt nadaje się tak do domowego biura, jak i prawdziwego biura w firmie – oraz do innych pomieszczeń w dom, na przykład do pokoju dziecięcego, czy nawet do sypialni. Znakomity design podniesie prestiż każdego pomieszczenia, gdy się w nim znajdzie.

Biurka wykonuje się z drewna dębowego lub bukowego, pochodzącego z polskich lasów. To drewno specjalnie wyselekcjonowane, by cały produkt mógł być naprawdę wysokiej jakości. Grafo może być obity jasnobrązową lub czarną skórą – należy wybrać, zgodnie z własnym gustem, jakie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiadać naszym potrzebom i wymaganiom konkretnego miejsca, w którym stanie. Biurko to naprawdę nas zachwyciło – jest doskonałym sposobem na wygodną organizację pracy i pomaga w utrzymaniu porządku. A przy tym świetnie wygląda!

designerskie-biurko-grafo-metafor

Nowoczesne meble drewniane

Meble polskiego producenta METAFOR to oczywiście nie tylko biurka! To również fantastyczne stoły i krzesła, z których na szczególne wyróżnienie zasługuje model Kobuz. Prezentuje się bardzo…kosmicznie! To naprawdę ciekawe rozwiązanie, które pasuje do nowoczesnych wnętrz i przyciągnie wzrok każdego gościa! Jeśli więc lubimy zwracać uwagę innych i odpowiadać na liczne pytania typu „Wspaniałe! Skąd je masz?”, to krzesło Kobuz na pewno to wszystko sprowokuje. Ten intrygujący obiekt przypomina rzeźbę, dlatego nie musi wcale występować w towarzystwie swoich braci – może być jedynym tego typu produktem w całym domu czy biurze, a także będzie się rewelacyjnie prezentował!

Blacha została poddana obróbce na maszynach numerycznych – stąd intrygujący wygląd całości. Aluminiowe elementy zostały wsparte na solidnym drewnie, co jest ciekawym połączeniem solidności z lekkością – i rewelacyjnie wygląda na żywo! Ciężko nie odnieść wrażenia, że przód jest lżejszy niż drewniany filar, ale to złuda, bo krzesło jest niezwykle stabilne. Sama nazwa nawiązuje zaś do natury – kobuz to niewielki, drapieżny ptak.

krzeslo-bolko-metafor

Pozostałe meble drewniane

Designerskie meble nadają się świetnie do wnętrz urządzonych w nowoczesnym stylu. METAFOR to producent, który z pewnością tworzy takie meble – będą zachwycać i będą bardzo wygodne w użytkowaniu. Z czystym sumieniem polecamy tego producenta! Jego produkty można znaleźć na stronie sklepu Ideal Design, pod adresem www.idealdesign.pl. Warto tam zajrzeć, by przyjrzeć się również i innym propozycjom – na przykład stolikowi Qadra, stolikowi Tab, czy krzesłom Bolko. Wszystkie będą dobrym zakupem, którego na pewno żaden użytkownik nie będzie żałować! Mogą być zestawione w komplet, albo występować osobno. Z tym, że oczywiście krzesła modelu Bolko dużo lepiej pasują do wymienionych stolików czy opisywane wcześniej krzesło Kobuz. Ono jest samo w sobie awangardowe i oryginalne! Może z powodzeniem zastępować rzeźbę, stanowiąc ozdobny akcent jakiegoś mieszkania. Jeśli zaś chodzi o pozostałe produkty, z uwagi na fakt, że do ich wykonania zostało użyte drewno, mogą pasować także do wnętrz urządzonych w innych stylach – na przykład prowansalskim czy amerykańskim. A zatem – warto się skusić! To uniwersalne, solidne i wygodne w użytkowaniu meble, wykonane z wysokiej jakości tworzyw.

designerskie-krzeslo-bolko-metafor