Wnętrza

Kolekcja ASHME marki Ragaba – oryginalne meble do wnętrz

Minimalistyczne biurko ze schowkiem, mała, ale zgrabna szafeczka, która stanowi świetny dodatek do wnętrza, regał przypominający drabinkę, na którym można ustawić książki oraz rośliny i który podniesie oryginalność każdego wnętrza – wszystko to są wyjątkowe produkty pochodzące z kolekcji ASHME, wyprodukowane przez znaną markę Ragaba. Mieliśmy przyjemność testować je wszystkie i sprawdzać, które z nich są najwygodniejsze w użytku oraz jak się prezentują na żywo! Wszystkim zainteresowanym unikalnymi produktami z przyjemnością zdradzamy, że każdy produkt przeszedł pozytywnie nasz test i wzbudził nasze ogromne zainteresowanie! Warto wykorzystywać produkty Ragaba we wnętrzach, ponieważ z jednej strony posiadają swój własny, unikalny smak, a z drugiej świetnie sprawdzają się we współczesnych wnętrzach. W tej chwili nadal najmodniejszym stylem aranżacyjnym jest wciąż pełen prostoty, bieli i drewna styl skandynawski (podbił serca wszystkich z taką siłą, że raczej zostanie w nich jeszcze na długo!). Kolekcja ASHME marki Ragaba idealnie pasuje do takiego stylu – jeśli zatem ktoś chce go uzyskać w swoim salonie czy biurze, może śmiało kupować! Co najlepiej wybrać i gdzie to wszystko znaleźć?

konsola ashme ragaba ideal design

Ragaba – podstawowe informacje

Najpierw kilka słów o marce Ragaba – to firma, produkująca nowoczesne meble i oświetlenie. To naprawdę designerskie produkty, które bardzo się wyróżniają na tle innych, powstających w tej chwili. Z drugiej jednak strony nigdy nie są przesadzone – nie jest tak, że patrząc na dany mebel człowiek myśli sobie „co to takiego?”, albo „do czego to służy?”. Meble są ciekawe, a jednocześnie zachowują swoją podstawową formę i cel powstania. To bardzo istotne, bo niektóre firmy skupiają się jedynie na efekcie, zapominając o użyteczności. Ragaba jednak umiejętnie wszystko łączy, dlatego możemy śmiało ocenić, że również meble z kolekcji ASHME są zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

regał drabinka ashme ragaba ideal design

 

Ragaba i jej kolekcja ASHME

W kolekcji ASHME można znaleźć wiele wspaniałych produktów. Wspomniany jednak wcześniej regał-drabinka jest jednym z najbardziej urzekających mebli. Dzięki temu, że nie posiada ograniczającej warstwy zewnętrznej, można na takim regale postawić wiele różnych rzeczy – nawet tych wysokich. Boki regału „drabina” wykonane zostały z, naturalnego jesionowego drewna, dzięki czemu nadają całości wyjątkowego ciepła i lekkości. Oczywiście, cenimy sobie możliwość modyfikacji mebli, w zależności od potrzeb konkretnego wnętrza i upodobań konkretnej osoby kupującej – dlatego podoba nam się, że półki regału dostępne są w kilku kolorach, a sam regał dostępny jest w dwóch szerokościach, czyli 45 i 85 centymetrów.

komoda ashme ragaba ideal design

Do kolekcji ASHME należy oczywiście i wiele innych rzeczy! Naszym kolejnym faworytem jest mała szafka ASHME, która przypomina maleńki sejf. Jest naprawdę urocza i można ją nabyć w wielu kolorach – dostosowując oczywiście na przykład do regału „drabina”, czy też do pozostałych mebli z tej serii. Szafka powstała poprzez połączenie naturalnego drewna jesionowego z płytą MDF. Najlepszy komplet tworzy z biurkiem ASHME, wyposażonym w szufladkę i świetnie się prezentującym. Sprawdzi się zarówno w gabinecie, w biurze, jak i w pokoju nastolatka. Może również pełnić funkcję toaletki, jeśli ustawi się na nim lusterko. Dlatego też biurko można z powodzeniem umieścić w sypialni. W kolekcji ASHME zainteresowani zakupem znajdą także:

szafkę TV

konsolę

komodę ASHME BIG BOY

komodę ASHME SMALL BOY.

Nasze podsumowanie nie może nie być korzystne dla marki Ragaba i dla przygotowanej przez firmę kolekcji ASHME. To produkty, które na pewno sprawdzą się u wielu osób, ponieważ pasują do dwóch najpopularniejszych obecnie stylów aranżacyjnych, czyli skandynawskiego oraz nowoczesnego. Wszystkie produkty można kupić na stronie IDEAL DESIGN, pod adresem www.idealdesign.pl. Na stronie tego sklepu można zresztą znaleźć i wiele innych, ciekawych propozycji meblowych, a także inne, designerskie meble marki Ragaba. Zachęcamy do odwiedzin!