Wnętrza

Oświetlenie marki RAGABA – Co wybrać?

RAGABA to polska marka, która produkuje designerskie, nowoczesne meble i oświetlenie. W tym artykule chcemy się skupić na tym drugim – wiele bowiem opowiadamy o meblach, a przecież oświetlenie jest równie istotne w każdym domu! Często jest tak, że wnętrza niezbyt ciekawe w świetle słonecznym można bardzo ładnie zaprezentować przy pomocy sztucznego światła – jeśli tylko wybierze się odpowiedni model i jeśli tylko dostosuje się sam wygląd lampy do takiego wnętrza. Źródło światło może być bowiem – i jest we współczesnym świecie – również elementem dekoracyjnym. A w sklepach produktów jest bez liku i coraz ciekawsze! Jeśli jednak ktoś pragnie znaleźć coś absolutnie wyjątkowego, oświetlenie produkowane w Polsce marki RAGABA nadaje się do większości współczesnych wnętrz. Firma ma w swoim asortymencie zarówno te bardziej klasyczne, jak i te niezwykle unikalne rozwiązania – wszystkie można znaleźć na stronie internetowego sklepu www.idealdesign.pl. Sami zachwyciliśmy się produktami tej marki, więc chcemy zachwalić je innym – może ktoś zechce je kupić do swojego domu lub firmy?

lampa ragaba wanda drewniana designerska ideal design

Oświetlenie RAGABA – model WANDA

Szczególnie zachwyciły nas modele z serii WANDA – to lampa trójnóg utrzymana w czarnym lub białym kolorze klosza, z drewnianymi nogami, albo też model w wersji kolorowej, w którym barwny jest nie tylko klosz, ale również i nóżki. Obydwa modele prezentują się bardzo nowocześnie, są oryginalne, a jednocześnie nie są przesadnie ozdobne – wręcz proste. Czyni to z nich meble uniwersalne, przeznaczone do każdego wnętrza. Bez względu na to, w jakim będzie ono kolorze i w jakim stylu będzie utrzymane, a także jakie będzie dokładnie pełniło funkcje, meble będą się prezentować doskonale wszędzie! Zachęcamy do zakupów – nas modele WANDA urzekły! To trójnogi o klasycznym wyglądzie, w dodatki bardzo proste w montażu. Kabel z włącznikiem nożnym dodatkowo ułatwia użytkowanie oświetlenia. Kolorowy trójnóg WANDA dostępny jest w 5 opcjach kolorystycznych – biała, niebieska, żółta, szara, czarna.

designerska lampa drewniana tales ragaba oswietleie ideal design

Oświetlenie RAGABA – model TALES

RAGABA jest firmą, która posiada mnóstwo ciekawych produktów – nie jest więc trudno znaleźć więcej niż 2 modele oświetlenia, które można ustawić dosłownie w każdym wnętrzu! Model TALES jest już przez nas wypróbowany – stoi w biurze i prezentuje się doskonale! Podobnie ciekawie będzie się prezentował również w sypialni, jadalni, salonie, a nawet w pokoju dziecka! Lampa wyróżnia się ciekawą konstrukcją. Ma jedynie 2 nogi, ale jest bardzo stabilna, dzięki zastosowaniu dodatkowej stójki pomiędzy nóżkami. Podstawa ma zatem wygląd litery X i od razu jest zauważalna – przyciąga spojrzenia! Warto wiedzieć, że dzięki zastosowaniu drewna ociepla też wizualnie wnętrze – wprowadza w nie przytulną atmosferę i pozwala się odprężyć. Wszyscy lubimy drewno we wnętrzach, które towarzyszy człowiekowi od wieków i które na tyle kojarzy się z domem, że w związku z tym podnosi nasze poczucie bezpieczeństwa. Gdy w dodatku będzie źródłem światła – wszyscy czujemy się jeszcze lepiej!

lampa ragaba ufo designerska ideal design

Oświetlenie RAGABA – model UFO

Model UFO to rozwiązanie dla osób, które poszukują czegoś wyjątkowego – naprawdę unikalnego! To oświetlenie produkowane w Polsce, ale o naprawdę światowym wyglądzie! Lampa UFO ma jedynie 1 nogę, ale jest stabilna dzięki zastosowanej podstawie. Posiada również ciekawy ozdobnik – kółeczko odpowiadające podstawie, umieszczone w środku nóżki. Lampa może mieć różne kolory – i mowa tu zarówno o wspomnianych kółeczkach, jak i o samym kloszu. Dlatego też jest to przedmiot uniwersalny, nadający się zarówno do salonu, jak i gabinetu, sypialni oraz Sali konferencyjnej. To na tyle klasyczna i ciekawa ozdoba, żeby wpasować się w wygląd każdego wnętrza, a jednocześnie stać się łatwo zauważalna. Półki dostępne są w 7 kolorach do wyboru – umożliwiają położenie na nich czegoś, co zwiększa wygodę. Abażur wykonany jest zaś z czarnej lub białej tkaniny (środek jest biały, podkreślający charakter lampy). Lampa warta jest zainteresowania wszystkich – nam się szalenie spodobała!