Wnętrza

Sofa i fotel HARRY – nowoczesność połączona z klasyką

Nowoczesne meble, designerskie formy i połączenia kolorów, oryginalne zestawienia i konkretne tworzywa, jak szkło, metal czy drewno. To wyróżnia współczesne produkty do aranżacji wnętrz. Niektórzy wolą jednak pracować czy mieszkać we wnętrzach nawiązujących do klasyki, a wręcz historyzujących. I niektórzy projektanci wychodzą naprzeciw ich potrzebom, tworząc zachwycające meble – jak sofa oraz fotel HARRY, które stylizowane są na lata 60’ ubiegłego wieku. A jednak mają w sobie coś współczesnego, nowoczesnego – i dlatego spodobają się każdemu!

designerska sofa harry ideal design  designerska sofa harry ideal design

Sofa HARRY – informacje

Dwuosobowa sofa w klimacie lat 60’ XX wieku jest niesamowicie wygodna i świetnie się prezentuje. Kto na niej zasiądzie, nie będzie chciał zejść – wszystko dzięki dbałości o każdy detal, zapewniającej komfort użytkowania. Warto wiedzieć, że całość została wykonana ręcznie, a więc każdy najmniejszy szczegół jest jak najbardziej doprecyzowany. Przekłada się to oczywiście zarówno na wygląd, jak i właśnie na funkcjonalność. Sofa jest przy tym dość duża, żeby wygodnie się na niej rozłożyć i uciąć sobie popołudniową drzemkę, albo też żeby zasiąść na niej z książką i wyciągnąć swobodnie nogi.

Jej styl pasuje do wnętrz dekoracyjnych w formie, choć z zestawu (sofa plus fotel) można też uczynić centralny punkt pomieszczenia, wszystko inne dobierając w raczej prostej, oszczędnej formie. Panuje tu oczywiście dowolność i na pewno każdy będzie miał własny pomysł na stosowną aranżację. Warto tylko dodać, że sofa sprawdzi się tak w miejscu pracy (na przykład do kącika kawowego), jak i w domu. Do salonu, do sypialni, na korytarz – jest uniwersalna.

Ta designerska sofa posiada piękne kształty, a jej oparcie rozszerza się elegancko ku górze. Co ważne, dostępna jest w wielu wariantach, czyli w rozmaitych kolorach tapicerki – na stronie www.idealdesign.pl, gdzie można nabyć przedmioty, są również specjalne linki do wzorników, gdzie można zapoznać się z bogatą ofertą. Również i od wyboru drewna wiele zależy – a dostępne jest ono w różnych wariantach. Jednym słowem, sofę można dopasować do potrzeb konkretnej osoby i wnętrza, dzięki możliwościom własnej modyfikacji. Nie zmienia się jedno – wygoda oraz ciekawy kształt.

fotel harry ideal design designerski retro  designerski fotel harry ideal design retro

Fotel HARRY – informacje

Fotel HARRY należy do tej samej grupy stylowej, co przedstawiona wcześniej sofa. Świetnie z nią współgra, choć można oczywiście zastosować ją, albo jego we wnętrzach zupełnie samodzielnie – i również będzie to udana aranżacja. Fotel – podobnie jak sofa – dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, jeśli chodzi tak o tapicerkę, jak i o drewno. Zawsze jednak będzie uroczy, utrzymany nieco w stylu retro i nawiązujący do klimatu lat 60’ ubiegłego wieku.

Fotel jest niesamowicie wygodny, co trzeba od razu przyznać. Będzie na pewno świetnym, nowoczesnym meblem, które można ustawić przed kominkiem, albo przed telewizorem. Nowoczesne oświetlenie, półka z książkami obok i właśnie ten fotel – to również ciekawe połączenie, które nadaje się do kącika czytelniczego, albo do gabinetu. Fotel sprawdzi się zarówno w większych, jak i mniejszych przestrzeniach. Jego kompaktowe rozmiary pasują do mniejszych wnętrz, gdzie na przykład sofa się nie zmieści.

Jest to mebel trwały i wygodny, który z łatwością i z czystym sumieniem możemy polecić. Jego wygoda oraz trwałość związana jest nie tylko z wysoką jakością tworzyw, ale również z ciężką pracą osób, które go wykonały. We wszystkich szczegółach został bowiem dopracowany ręcznie! Można go zamówić na www.idealdesign.pl i my z pewnością zachęcamy!

sofa harry fotel harry ideal design customform

Podsumowanie kolekcji HARRY

Kto lubi stylizacje na dawne lata będzie zachwycony prezentowanymi modelami. Kto zaś jest nieco sceptycznie do nich nastawiony, powinien spróbować! Naprawdę znakomicie się prezentują i nie trzeba wcale decydować się na blady, cukierkowy czy gaszony róż, lecz wybrać taki kolor, który będzie nam jako klientom bardziej odpowiadał. Na szczęście oferta jest duża, zatem te designerskie meble znajdują wielu nabywców – możesz do nich dołączyć!