Wnętrza

Wieszak K-3 firmy Studio 1:1 – czyli co warto postawić w przedpokoju?

Przedpokój jest niedocenianą przestrzenią każdego domu i mieszkania. Warto poświęcić tej przestrzeni nieco więcej czasu – również podczas planowania wystroju całego domu. Zwykle skupiamy się wszyscy na tych elementach domostwa, gdzie zjawiają się goście, chcąc je możliwie jak najlepiej zaaranżować – żeby móc się później przed nimi pochwalić. Bardzo się zatem staramy, żeby salon, jadalnia czy łazienka (bo i ją przecież goście odwiedzają) było możliwie jak najatrakcyjniejsze. Z drugiej jednak strony pozostawiamy zwykle w nieco nudnawej odsłonie tą część domu, którą każdy gość widzi jako pierwszą – a zatem przedpokój! Wystarczy jednak nawet drobny element, żeby całość prezentowała się inaczej, lepiej, ciekawiej. Co może być takim elementem? Na przykład wieszak! Polecamy ten firmy Studio1:1 – model K-3. Co warto o nim wiedzieć? Gdzie jeszcze można go ustawić? Jakie dokładnie zalety posiada? Zainteresowani znajdą wszystkie te informacje w niniejszym artykule!

wieszak k-3 ideal design designerski wieszak

Wieszak K-3 – nowoczesny wieszak do wnętrz

Wieszak K-3 jest modelem, który świetnie się odnajdzie w każdej przestrzeni. Tak naprawdę niekoniecznie musi trafić do domu prywatnego, bo równie dobrze sprawdzi się na przykład w firmie. Może być elementem holu w budynku użyteczności publicznej, występując w pojedynkę, albo w grupie. Może również być ciekawym elementem czyjegoś gabinetu – stojąc tuż przy drzwiach i służąc tak osobie tam pracującej, jak i jej klientom. Tak naprawdę może być nawet częścią wystroju biura – żeby mogli na nim zawieszać odzież wierzchnią jego pracownicy.

Ten dekoracyjny wieszak podbije serce każdego, a dzięki swoim ozdobnym cechom i możliwości wyboru koloru będzie pasował do naprawdę wielu wnętrz! Najlepiej oczywiście sprawdzi się we wnętrzu utrzymanym w stylu nowoczesnym, ale równie dobrze będzie się prezentował we wnętrzu zaaranżowanym w stylu industrialnym, albo skandynawskim. Ten ostatni jest obecnie najpopularniejszy, zatem warto o tym pamiętać. Styl industrialny także często jest obecnie wybierany, a ten industrialny wieszak – nieco surowy w swej formie – będzie naprawdę dobrym wyborem do podobnego holu czy przedpokoju. Jego industrialność podkreślają zwłaszcza śruby, będące widocznymi łączeniami pomiędzy poszczególnymi elementami. Oczywiście, taki był zamysł twórcy, żeby dodać całemu projektowi jeszcze więcej charakteru!

wieszak k-3 ideal design designerski wieszak

Kolorowy wieszak stalowy

Wieszak K-3 wykonany został ze stali czarnej, zabezpieczonej proszkową powłoką lakierniczą. Można samodzielnie wybrać, jaki ma być docelowy kolor tego wieszaka, wybierając wśród pastelowej, wyselekcjonowanej kolorystyki. W ten sposób istnieje ogromna szansa, że wpasuje się on w każdą przestrzeń. Podobne, designerskie rozwiązania zawsze są mile widziane – wieszak zatem jest bardzo popularny. Jego waga to 7 kilogramów, więc jest solidnychoć wygląda bardzo lekko, głównie z uwagi na kolor.

Taki produkt może znaleźć swoje miejsce również i w garderobie, czy nawet w sypialni. Może być elementem, na którym wiesza się ubrania już noszone, albo te przygotowane na kolejny dzień. Może być zamiennikiem dodatkowej szafy. Tak naprawdę istnieje wiele jego możliwych zastosowań – może się przecież znaleźć nawet i w pokoju dziecięcym. Istotne jest jednak przede wszystkim to, że jest to produkt ciekawy w formie, oryginalny, pasujący do wielu wnętrz, ale również i funkcjonalny. Świetnie łączy estetykę z pożytecznością. Dzięki temu zasłużył na wymienienie na naszym blogu – i polecenie przez nas!

Z pewnością jest to rzecz, która świetnie się prezentuje sama w sobie, ale dla licznej rodziny, czy też dużej firmy możliwe jest zamówienie większej ilości podobnych wieszaków – a wszystkie razem będą się prezentowały jeszcze lepiej. Gdzie można je kupić? Na stronie www.idealdesign.pl. Tam też znajdują się dalsze informacje dotyczące składania zamówienia oraz cena samego produktu. Jest ona rozsądna, dostosowana do oryginalności projektu i trudu włożonego w jego wykonanie. Wszystkim gorąco polecamy wieszak K-3 od Studio 1:1! Naprawdę warto go mieć!

designerski wieszak k-3 ideal design