michał dumin wieszak tree ideal design

Wieszak Tree – dekoracyjna rzecz do Twojego przedpokoju

poniedziałek

Zwykle większą uwagę skupiamy na takich miejscach w domu jak salon czy łazienka. To są miejsca, do których wprowadza się gości, a zatem wszyscy dbają żeby każdy szczegół do siebie pasował – żeby wszystko było idealnie zaaranżowane. Reszta domu zwykle jest bardziej poświęcona domownikom, dlatego tworzymy inne pomieszczenia tak, żeby były wygodne przede wszystkim dla nas, domowników. Warto jednak zwrócić większą uwagę również na…przedpokój! Pomieszczenie to niestety nawet w bardzo nowoczesnych domach jest zwykle aranżowane w sposób bardzo klasyczny – wręcz nudny. Istnieją natomiast wspaniałe sposoby na jego świetne zagospodarowanie i na takie udekorowanie, żeby od razu przyciągał on wzrok! W tym miejscu chcemy szczególnie polecić świetny projekt polskiego twórcy, Michała Dumina. Jest to designerski Wieszak Tree – czyli wieszak drzewo. Czym się charakteryzuje? Dlaczego tak bardzo nas urzekł i gdzie można go nabyć?

wieszak tree michał dumin ideal design

Designerskie meble to nieodłączna część każdego nowoczesnego domu! Wieszak Tree jest zaś z pewnością bardzo nowoczesny i w związku z tym świetnie się odnajdzie w pomieszczeniach utrzymanych w nowoczesnym stylu. Nie tylko zresztą takim – również i nowojorskim, industrialnym, skandynawskim itp. Liczy się w tym wypadku sam, oryginalny projekt, który przyciąga wzrok i w związku z tym może ubogacić przestrzeń. Do takiego przedpokoju nie trzeba już wiele dodawać – wystarczy drewniana szafeczka na buty i lustro, żeby całość świetnie się prezentowała i żeby znalazły się tam wszystkie niezbędne akcesoria.

Wiele osób wpada też na pomysł, żeby z tyłu, za ustawionym w ten sposób wieszakiem, dodać jeszcze jakiś widok – na przykład w formie tapety krajobrazowej, albo po prostu w formie wizerunku drzewa. Często wystarczą same kontury, żeby wszystko jeszcze idealniej się prezentowało! Takie nowoczesne rozwiązania pasują nie tylko do domu prywatnego, ale również i do firmy. Jeśli ktoś pracuje zatem na przykład w firmie zajmującej się nowoczesnymi technologiami, grafiką komputerową, projektowaniem wnętrz i tak dalej, ustawienie takiego drzewka- wieszaka w holu może sprawić, że klienci pokiwają z uznaniem głowami. Także i pracownicy poczują się jeszcze lepiej – nowocześni ludzie w nowoczesnej przestrzeni!

                        wieszak tree michał dumin  wieszak tree ideal design

Ten nowoczesny wieszak stojący to projekt Michała Dumina. Jest to wieszak ze sklejki, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – w kolorze naturalnej sklejki lub w kolorze białym. Niektórym osobom wieszak może też przypominać poroże, dlatego nadaje się świetnie między innymi do nadleśnictwa, do domków w górach czy lasach, do wnętrz ozdobionych naturalnym porożem itp. To dekoracyjny wieszak, który znajdzie zastosowanie w każdym domu – i każdemu się spodoba!

Wymiary wieszaka to 185 centymetrów wysokości i średnica 45 centymetrów. Waga całej konstrukcji to 7 kilogramów. Mimo że nie wygląda, wieszak jest zatem niezwykle solidny. Wrażenie lekkości uzyskuje właśnie dzięki rozbudowanej górze. Na wieszaku można bez obaw wieszać naprawdę wiele rzeczy – nie tylko zresztą okrycia wierzchnie, czy wszelkiego rodzaju swetry, ale również i na przykład parasole. Złożony jest bowiem z trzech części, złożonych ze sobą i złączonych specjalnymi, drewnianymi łącznikami.

ideal design wieszak tree

Oczywiście, jest to dekoracyjny wieszak – więc w zasadzie można go postawić także i w innym pokoju i to raczej dla jego funkcji ozdobnych. Może się nadawać na przykład do salonu! Świetnie się jednak sprawdzi na przykład w garderobie, jako dodatkowy wieszak na rzeczy, albo w sypialni, bo przecież nie wszyscy mają oddzielną garderobę. Na wieszaku można zostawiać na przykład wyprasowane rzeczy, albo te, które zdejmujemy przed snem, albo nawet i piżamę! Jednym słowem, jest to rzecz niezwykle przydatna w każdym domu czy firmie, bardzo ładna, funkcjonalna, nowoczesna i dekoracyjna. Polecamy ów wieszak gorąco wszystkim, którzy szukają czegoś oryginalnego do wnętrza! Wieszak Tree jest dostępny na stronie www.idealdesign.pl – można go tam bez problemu dostać. Cena jest rozsądna – dostosowana do pomysłu i solidności produktu. Zachęcamy!