hop-design-koc-welniany

Hop Design – Produkty dla każdego

piątek

Gdy nadchodzi nieco zimniejszy okres w roku, wszyscy marzymy tylko o tym, żeby znaleźć się w domu, okryć ciepłym kocem, poczytać książkę, wtulić się w kogoś, coś obejrzeć, napić czegoś rozgrzewającego itp. Byliśmy mile zaskoczeni, że firma, której wyroby podziwiamy, produkuje również doskonałej jakości, ciepłe koce wełniane! Mowa o Hop Design – o której wyrobach pragniemy teraz nieco opowiedzieć. Oczywiście, koce to nie wszystko – a wręcz jedynie mała część wszystkich produktów, jakie firma tworzy. Podziwiamy również designerskie lampy, które z kolei zapewnią wizualne ciepło w każdym domu. To przede wszystkim nowoczesne lampy do wnętrz loftowych lub minimalistycznych – tym bardziej zatem pasują do współczesnych, nowoczesnych aranżacji.

koc welniany hop design wool puszysty cieply

Koce wełniane – miękkie, ciepłe i puszyste. To marzenie każdego człowieka w zimową noc, albo nieco chłodniejszy wieczór. Można się takim kocem okryć i spędzić leniwe, deszczowe popołudnie na tarasie w czasie lata, albo też zawinąć się w taki koc, gdy na zewnątrz mróz. Wełniane koce są najprzyjemniejsze i najcieplejsze, więc wybiera je do domu najwięcej osób. Jeśli są solidnie zrobione, mogą posłużyć przez naprawdę długie lata. W zasadzie takie koce mogą również pełnić funkcje dekoracyjną – gdy na przykład przykrywa się nimi kanapę, albo jedynie układa na niej czy na fotelu, żeby można było skorzystać z takiego koca, gdy tylko się zechce.

Hop Design tworzy naprawdę cudowne koce – puchate, miłe w dotyku i świetnie ogrzewające. Są też atrakcyjne wizualnie, więc – jak wspomniano – mogą zostać użyte jako dekoracja. I to nie tylko w sypialni! Koc jest z naturalnego materiału i przyjazny środowisku. Występuje w różnych rozmiarach, a do tego może występować w różnych kombinacjach kolorystycznych. Nam najbardziej przypadł do gustu kocyk w pięknej, czerwonej barwie – duży, utkany z włókien o dwóch kolorach, tworząc prążkowany wzór, na który składa się wełna z naturalnym kolorze w kombinacji z kolorem przewodnim. Warto jeszcze dopowiedzieć, że wszystkie te pledy tkane są w Polsce i to z wysokiej jakości wełny! Tworzone są z ekologicznych włókien z owczej wełny z pastwisk Nowej Zelandii. My je ubóstwiamy! Zapewniamy, że każdy, kto tylko po nie sięgnie, będzie miał podobne zdanie na ich temat!

Designerskie lampy

Hop Design to jednak nie tylko producent doskonałych pledów! To również producent świetnych lamp, które świetnie się sprawdzą w pomieszczeniach typu loft, ale również i we wnętrzach w stylu industrialnym, skandynawskim, nowoczesnym itp. Trzeba powiedzieć, że wszystkie lampy posiadają drewniane elementy, które dodają im wizualnego ciepła. Drewno w każdym pomieszczeniu sprawia, że czujemy się bezpieczniej – warto zatem używać ich w domowych aranżacjach (również w tych firmowych, jeśli chcemy pozytywnie nastroić pracowników czy klientów).

lampa-latarnia-designerska-hop design

Nam najbardziej przypadł do gustu model lampy wiszącej – Totem 6 z Dzwonkiem. Widać, że część drewniana została idealnie wykonana – z wielką pieczołowitością. To nie jest surowe drewno, które ktoś wyskrobał byle jak, lecz wypieszczony, dobrze dopracowany element, wykonany zgodnie z istniejącym zamysłem, specjalnym projektem. Lampa składa się jednak nie tylko z części drewnianej – choć jest ona jego istotnym, chyba najważniejszym składnikiem. Jest zresztą ręcznie wytaczane, starannie polerowane i bezbarwnie lakierowane aby podkreślić wyjątkową strukturę drewna bukowego. Istotna część całego produktu to również specjalnie zaprojektowany kabel, łączący dwie drewniane części – czyli tą z żarówką i tą znajdującą się przy suficie. Sznur ten wykonany został z nawlekanych elementów – specjalnych koralików, które mogą występować w różnych kolorach (w zależności od tego, czego potrzebuje dane wnętrze). Wszystko razem tworzy swoistą rzeźbę, która kształtem rzeczywiście przypomina totem – stąd zresztą wzięła się nazwa produktu.

lampa-totem-6-z-dzwonkiem-hop design

Lampy drewniane tego producenta, które polecamy to również ZIG ZAG i WOODY TUBE. Bardzo polecamy tą firmę i zachęcamy do kupowania produktów tej marki. Wszystkie można znaleźć na stronie www.idealdesign.pl.