Wnętrza

ARCADIA – MEBLE BIUROWE, PROJEKTOWANIE I WYKONAWSTWO

Arcadia – najlepsze meble biurowe

Komfort powinien określać nie tylko przestrzeń prywatną, w naszym domu czy mieszkaniu. Powinien być jednoznaczny również z przestrzenią firmową, biurową – z miejscem pracy. W końcu niewątpliwie w dużej mierze zależy od niego jakość pracy, wykonywanej przez pracowników danej placówki. A od ich pracy zależy los całej firmy – jej sukces, a czasem nawet i to, czy zdoła utrzymać się na rynku. Dlatego też na wygodzie swoich pracowników nie warto nigdy oszczędzać, zapewniając im to, co najlepsze, by mogli spokojnie pracować, realizować kolejne zadania, a tym samym działać dla dobra firmy. Mogą w tym pomóc właściwe meble biurowe – idealne dla pracowników, którzy spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Doskonałe meble tego typu znaleźć można w firmie Arcadia!

 

Meble biurowe

 

Asortyment sklepu Arcadia

Działająca na terenie całego kraju firma Arcadia posiada również swój sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży mebli biurowych. To rozwój firmy oraz zwiększone zapotrzebowanie na tego typu produkty sprawiły, że powstała kolejna gałąź firmy Arcadia. Jak sama nazwa wskazuje, jest to miejsce wymarzone – prawdziwa kraina szczęśliwości – i pracownicy oraz projektanci dokładają wszelkich starań, żeby klienci korzystający ze sklepu, a później użytkujący wszystkie produkty naprawdę mogli poczuć się szczęśliwi.
Jeśli chodzi o asortyment, w sklepie możliwy jest zakup przeróżnych mebli biurowych, gabinetowych, ale także i lad recepcyjnych, paneli i ścianek działowych. To bardzo nowoczesne i funkcjonalne, a do tego wyjątkowo proste meble, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do każdego wnętrza i prezentują się bardzo profesjonalnie. Biurowe meble pracownicze i gabinetowe powinny być nowoczesne i klasyczne jednocześnie, ażeby przyciągać zarówno otwartych, nowoczesnych klientów, jak też i tych, którzy bardziej sobie cenią tradycje. Klasyka nie oznacza jednak, że nie jest możliwe wprowadzenie wygodnych rozwiązań i ułatwień, jak na przykład w systemie meblowym DRIVE, należącym do mebli biurowych premium, gdzie podnoszone biurka pracownicze mogą zapewnić wygodę pracownikom zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej bez konieczności przenoszenia wszystkiego. Jeśli chodzi o bardziej klasyczne rozwiązania, polecane systemy to standardowy Eko Invest (propozycja na każdą kieszeń), Art Classic, czy też koncepcje mebli pracowniczych Ogi, albo modułowych systemów Yan. Na przykład system Yan Z posiada nieograniczone możliwości rozbudowy w miejscu pracy, dzięki posiadaniu łączonych, designerskich stelaży.
W sklepie możliwy jest zakup krzeseł biurowych, foteli biurowych i konferencyjnych, krzeseł specjalistycznych, stolików i stołów konferencyjnych, szaf biurowych i kontenerków, a także całych, gotowych systemów. Dla wygody klientów – jak już wspomniano wcześniej – sprzedawane są także odgradzające panele i ścianki działowe, dzięki czemu każdy pracownik posiada swoją własną, wydzieloną część.

 

Meble biurowe

Wysoka jakość, rozsądna cena 

    W niektórych miejscach meble biurowe są bardzo drogie, przy czym ich jakość zupełnie nie przystaje do ceny. Sklep Arcadia sprzedaje jednak meble biurowe wysokiej jakości, wykonane z najwyższej klasy materiałów i to z wielką precyzją. Przy tym cena jest naprawdę uśredniona w stosunku do podobnej, wysokiej jakości. Z racji na nią są w stanie służyć przez wiele lat, zapewniając przez cały czas użytkowania podobny, niezawodny komfort. To naprawdę doskonałe produkty dla wszystkich pracowników!
    Wszystkie zamówienia trafiają szybko na taśmę produkcyjną, a gotowe wyroby pod wskazany adres. Monterzy na miejscu zaś układają wszystkie części całych systemów, dzięki czemu klient naprawdę nie musi się niczym kłopotać. Wszystkie meble do siebie pasują, mogą być łączone w całość, tworząc ciekawe zestawy. Każda przestrzeń biurowa będzie o wiele lepiej się prezentować, jeśli znajdą się w niej towary firmy Arcadia! Kto pragnie samodzielnie się o tym przekonać, przejrzeć nieco ofertę i skontaktować się z firmą w sprawie zamówienia, powinien zajrzeć pod adres: http://arcadia-meble.pl/.