Wnętrza

Biuro architektoniczne Czajkowski Kuźniak Architekci – projekty budowli i wnętrz

Każdy pragnie mieszkać w wygodnym, zadbanym i pięknym mieszkaniu, w ładnie rozplanowanym domu, gdzie nowoczesność łączy się z tradycją, a estetyka z funkcjonalnością. Każdy ma także swoje własne marzenia i pragnienia, dotyczące podobnych wnętrz oraz budynków – samodzielnie jednak ani ich właściwie nie zaplanuje we wszystkich niezbędnych szczegółach, ani też tym bardziej nie zrealizuje. Dlatego warto poprosić o pomoc profesjonalistów, którzy biorąc pod uwagę potrzeby klientów, ich marzenia, plany oraz możliwości (również związane z lokalizacją czy dostępną przestrzenią) są w stanie idealnie dopasować do siebie każdy szczegół. Biuro architektoniczne CZAKA, czyli CZAJKOWSKI KUŹNIAK ARCHITEKCI to autorska pracownia projektowa z siedzibą w Katowicach, do której zawsze można się zgłosić!

O firmie Czajkowski Kuźniak Architekci

Pracownia projektowa Czajkowski Kuźniak Architekci zajmuje się wykonywaniem projektów budowlanych, wykonawczych i wielobranżowych, czyli szeroko rozumianym projektowaniem architektonicznym, a także projektowaniem wnętrz. To jednak nie koniec! Jeśli ktoś posiada duży ogród, z którym nie wie co zrobić, firma doradzi jak go właściwie zaprojektować i zagospodarować, by przyciągał spojrzenia gości i zachwycał domowników, a jednocześnie nie był zbyt trudny w utrzymaniu. CZAKA zajmuje się wykonywaniem projektów zagospodarowania terenów zielonych, ale również i innych, dowolnych przestrzeni, jak też sporządza profesjonalne materiały marketingowe, promujące jakąś konkretną inwestycję. Wśród nich mogą się znaleźć także i animacje, wizualizacje i wszelkie krótkie filmy promocyjne. Praca pracowni projektowej wiąże się również z inwentaryzacją obiektów.
Wszystkie usługi świadczą prawdziwi profesjonaliści – jedni z najlepszych w swoim fachu! Zespół projektowy złożony jest z mgr inż. arch. Ewy Kuźniak-Czajkowskiej, mgr inż. arch. Dominika Czajkowskiego oraz mgr sztuki Wiktorii Kustal. Szerokie wykształcenie, wiedza zdobyta w trakcie nauki, a także duże doświadczenie sprawiają, że fachowcy doskonale wykonują swoją pracę, będąc zawsze gotowymi do podejmowania kolejnych wyzwań i zleceń! Oczywiście, zespół współpracuje z innymi fachowcami – konstruktorami, instalatorami, grafikami oraz wykonawcami prac budowlanych – dokładając wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni tak z projektów, jak i późniejszych ich efektów. Każdy szczegół jest dokładnie opracowany, szeroko omówiony i skonsultowany, a całość naprawdę efektowna!

Architektura i wnętrza

Pracownia projektowa CZAJKOWSKI KUŹNIAK ARCHITEKCI zdążyła już zrealizować szereg samodzielnych zleceń, które wiążą się tak z całymi budynkami, jak i ich późniejszych wyposażeniem – właściwą aranżacją. Wystarczy spojrzeć na zaprojektowany przez twórców z CZAKA dom jednorodzinny z lokalem usługowym, który na żywo mogą podziwiać wszyscy mieszkańcy Katowic, a inni spojrzeć na zamieszczoną fotografię. Na dole mieści się lokal usługowy, na górze zaś może wygodnie mieszkać cała rodzina. Budynek jest prosty w formie, a jednocześnie oryginalny – uwzględniono nie tylko balkon, ale i cały taras – a wszystko utrzymane jest w nowoczesnym stylu.
Projektanci mieli też możliwość wykonać szereg projektów tak do domów prywatnych, jak i lokali usługowych – na przykład istniejącej w Katowicach kawiarni i śniadaniarni COFFEE-JKA. Oryginalne, wygodne wnętrze przyciąga swoim wyglądem wielu przechodniów, jest podziwiane przez klientów i wygodne w użytkowaniu dla personelu. Całość jest niby klasyczna, ale przełamana wieloma nietuzinkowymi elementami i dodatkami, tworząc bardzo nowoczesne wnętrze. Jeśli chodzi zaś o prywatne aranżacje, wystarczy spojrzeć na zamieszczone fotografie domów w Mikołowie czy Mysłowicach. Wszystko zaprojektowane zostało w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu korytarze, kuchnie, salony, łazienki czy sypialnie zachwycają! Każdy dom posiada swój indywidualny rys, odzwierciedlając potrzeby mieszkańców.
Jeśli ktoś chciałby obejrzeć więcej projektów wykonanych przez pracownię projektową CZAKA oraz skontaktować się z firmą, warto zajrzeć pod adres https://www.czaka.pl/, gdzie można znaleźć więcej informacji. Naprawdę warto!