Wnętrza

Nardi – do ogrodu, na taras i balkon

Szczęściarze, którzy posiadają nie tylko własne cztery ściany, ale również połać ziemi przy domu czy na ogródkach działkowych zwykle starają się, by ich własność była możliwie jak najpiękniejsza! Zazwyczaj dbają bardzo o sadzone w ogródku rośliny, krzewy, drzewa – jest tam dużo kwiatów, oczko wodne, jakaś altanka i grill. Oczywiście, wszystko wedle możliwości, a zatem zarówno czasu, jak i dostępnej powierzchni, a przy tym również zaplecza finansowego, jakim się dysponuje. Nie da się jednak ukryć, że jeśli ktoś chce naprawdę błysnąć przed innymi, a przy tym zapewnić sobie wygodę używania, musi postarać się o nabycie mebli wysokiej jakości – które świetnie się sprawdzą w niełatwych warunkach panujących na zewnątrz. Meble ogrodowe Nardi doskonale się sprawdzają w ogrodzie! Są przy tym wyjątkowo czarujące i pasują do wielu stylizacji! Dlatego postanowiliśmy je przetestować i ocenić!

krzeslo-riva-nardi-garden

Nowoczesne meble nie tylko w domu

O nowoczesne, designerskie meble potrafimy się zawsze postarać do wnętrza mieszkania. Jest to oczywiście zrozumiałe, bo każdy chce pokazać się innym z jak najlepszej strony. Nie można jednak zapominać o właściwych meblach do ogrodu – tam przecież również zapraszamy gości i spędzamy dużo czasu z rodziną oraz przyjaciółmi. Zwłaszcza latem i wiosną – a w zasadzie w ciągu wszystkich ciepłych miesięcy i przy odpowiedniej pogodzie, a więc również i jesienią. Niejeden człowiek, który ma ogród przy domu siada sobie w nim także i zimą, żeby popatrzyć na przyrodę.

Designerskie meble powinny się zatem znaleźć również i w ogrodzie – i nawet wiemy jakie! Nardi to znana firma, która specjalizuje się w tworzeniu podobnych produktów. Z jej usług skorzystało już wielu klientów! My możemy powiedzieć, że produkty rzeczywiście są atrakcyjne – a przy tym, jak udało nam się stwierdzić, cechują się również wygodą.

wloskie-meble-ogrodowe-nardi

Włoskie krzesła odporne na pogodę

Nardi projektuje meble do ogrodu, na taras, do altanki, na balkon – jednym słowem, meble, które służą do używania na świeżym powietrzu. To produkty odporne na działanie warunków atmosferycznych z racji swojej budowy – są to stoliki i krzesła plastikowe. Osobiście mieliśmy możliwość przetestowania krzeseł, dlatego to na nich się skupimy – jednakże pragniemy podkreślić, że Nardi ma w swojej ofercie również między innymi stoliki czy leżaki. A zatem jeśli ktoś zechce mieć przy domu cały komplet mebli tej marki, może je bez trudu do siebie dobrać i kupić.

krzeslo-ogrodowe-nardi-gardenwloskie-krzeslo-bora-nardi-garden

Designerskie krzesła o których chcemy opowiedzieć mają niby prostą, a jednak dosyć ciekawą formę. Nasz hit to krzesło Costa z podłokietnikami. Wyróżnia je możliwość wybrania takiego koloru, jaki tylko nam się marzy – a zatem możemy z powodzeniem zdecydować się na czerwony, niebieski, czarny czy brązowy. Osobiście polecam zwłaszcza brąz i biel, ponieważ te kolory świetnie będą się prezentować w ogrodzie. Krzesła są wykonane z polipropylenu, wzmacniane włóknem szklanym z filtrem UV, który chroni ich strukturę i kolor. Zatem nie blakną pod wpływem słońca (co w zwykłych meblach ogrodowych czasem się zdarza) i nie ulegają uszkodzeniu na przykład po kontakcie z wilgocią.

krzeslo-wloskiego-producenta-costa-nardi-gardenfotel-ogrodowy-acquamarina-nardi-garden

Wspomniane krzesło Costa można kupić również w wersji pozbawionej podłokietników – jeśli ktoś właśnie taka woli. Są także krzesła o prostej formie – model Riva z podłokietnikami lub bez. My zwracamy uwagę czytelników jeszcze na nowoczesne krzesła Bora. Podoba nam się bowiem wymyślne oparcie, przypominające drobną siateczkę. Co więcej, wszystkie modele są powleczone filtrem chroniącym przed promieniami UV. Wersja Bora ma również antypoślizgowe zakończenia nóg, które zapobiegają między innymi przesuwania mebli po śliskiej posadzce, na przykład podczas mżawki. Prezentowane, włoskie meble można nabyć w różnych wersjach kolorystycznych – szczególnie warty polecenia jest kolor piaskowy, bo w ogrodzie będzie prezentował się fantastycznie! Choć, oczywiście, wszystko zależy od tego, co jeszcze z podobnymi meblami zestawimy. Wszystkie krzesła z plastiku, jakie opisaliśmy – i dużo więcej – można znaleźć na stronie sklepu Ideal Design (www.idealdesign.pl).

krzesla-ogrodowe-nardi-garden-wloski-producent