Wnętrza

Timoore (kolekcja BEEP) – meble dla każdego domu i firmy

Spośród obowiązujących obecnie trendów z pewnością najdłużej nieprzemijającym będzie ten dotyczący oryginalności. W tej chwili każdy, kto urządza własne mieszkanie czy dom pragnie, by były to miejsca całkowicie unikalne, wyrażające jego charakter oraz oddające ducha wszystkich domowników i całej rodziny. Żeby jednak uzyskać taki efekt, należy zaopatrzyć się w odpowiednie meble – a choć obecnie wybór jest naprawdę duży, ciężko znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. Na szczęście wszystkim poszukującym przychodzimy z pomocą i testujemy niezwykłe meble producenta Timoore z kolekcji BEEP. Jest w czym wybierać, a wszystko dostępne również na www.idealdesign.pl!

Wszystko dla rodziny

Timoore to czołowy producent mebli dla dzieci i młodzieży, którego popularność stale rośnie. Zwracamy uwagę na meble od tego producenta, ponieważ z jednej strony świetnie wpasowują się w standardy pokoju dziecięcego (są kolorowe i kreatywne), lecz z drugiej pasują również do innego typu wnętrz. Dlatego mogą być z powodzeniem stosowane również w salonie czy gabinecie. W związku z tym nie są to tylko produkty dla domu i rodziny, lecz również pasujące do przestrzeni firmowych. Wszystkie odznaczają się zaś unikalnością – a kolorowe dodatki sprawiają, że nie tylko można mieszać ze sobą różne części kolekcji, lecz przede wszystkim, że przy każdym meblu czujemy się pełni energii, gotowi do działania.

timoore beep designerskie meble młodzieżowe ideal design

Designerskie meble

Tym, co wyróżnia prezentowaną kolekcję jest naprawdę nowoczesny design – rys współczesności, wymieszany z klasyką. Meble nie są udziwnione, ale z drugiej strony nie można powiedzieć, że są pospolite – to idealne połączenie, które sprawdzi się wszędzie i u każdego. Co ważne, świetny design idzie w parze z wysoką świadomością społeczną. Meble zbierają doskonałe recenzje również z uwagi na dbałość o środowisko naturalne, która wyróżnia firmę. Przykłada ona wagę do zastosowania ekologicznych, bezpiecznych, wysokiej jakości materiałów. To właśnie dzięki temu meble są na tyle bezpieczne, by móc służyć dzieciom – które przecież zasługują na wszystko co najlepsze!

timoore beep designerskie meble młodzieżowe ideal design

Najciekawsze rozwiązania

Spośród całej kolekcji niektóre pomysły projektantów są bardziej warte uwagi niż inne. Na własne oczy mogliśmy zobaczyć na przykład bardzo nowoczesny regał BEEP, do którego można dobrać na przykład półkę BEEP – tworzą zgraną całość. Wyróżnia je kolor, jednak także i ciekawa forma – niby prosta, a jednak nieco bardziej kreatywna, ciekawa. Co istotne, w zależności od tego kto jaki kolor lubi najbardziej, na taki można zdecydować się kolor półek, wypełniających przestrzeń regału. Mamy więc do wyboru niebieski, zielony, żółty, różowy, fioletowy, czerwony, ale i biały, a nawet czarny. Ważne jest także i to, że jesteśmy w stanie zamówić również mebel z jasną częścią wewnętrzną, co sprawia, że prezentuje się on jeszcze bardziej oryginalnie. Wszystkie biurka, szafki czy komody posiadają różne warianty kolorystyczne, zatem jest co do czego dobierać.

Do takich mebelków jesteśmy w stanie dobrać nawet unikalne krzesła czy designerskie stoliki. Szczególnie przypadł nam do gustu stolik BEEP i fotel BEEP. Dzieciom do pokoju na pewno zakupilibyśmy interesujący panel magnetyczny LIMO, ponieważ jest funkcjonalny, a do tego świetnie wygląda. Jednym słowem, jeśli ktoś chce wnieść do domu czy firmy więcej energii, siły, optymizmu, może to zrobić dzięki prezentowanej kolekcji. Wszystkie produkty nadają się do tego idealnie i doskonale spełnią swoją rolę! Ważnym punktem takiego gabinetu czy pokoju młodzieżowego może być absolutnie wyjątkowy wynalazek – regał drzewo z kolekcji PLUS. Co prawda to już nie kolekcja BEEP, ale pasuje świetnie i do niej. Również może występować w rozmaitych barwach (wystarczy przejrzeć dostępną paletę), choć na pewno najciekawiej wygląda właśnie w tonacji jasnozielonej. Półki rozwieszone są jak gałęzie drzewa – takie drewniane meble szczególnie przyciągają uwagę. Przetestowaliśmy sami, a teraz wszystkim gorąco polecamy – warto!