Wnętrza

FAMEG ST-1606 – nowoczesny stół do Twojego domu

Najpopularniejszym obecnie stylem aranżacji wnętrz jest nadal styl skandynawski. Tuż po nim plasuje się styl nowoczesny, pełen przeróżnej elektroniki, metalu czy szkła, jednak to styl skandi nadal króluje w naszych domach, a nawet w wielu biurach. Dlaczego jest tak popularny? Ponieważ stawia na prostotę, jasne wnętrza, przemyślane rozwiązania… To styl, który upodobał sobie minimalizm i dzięki temu człowiek nie czuje się nadmiernie obciążony wszystkimi rzeczami. Nie oznacza to jednak, że takie rozwiązanie czyni wnętrza mniej przytulnymi – wprost przeciwnie! Styl skandynawski jest wyjątkowo przytulny i urokliwy i wszystkie meble, które zostały wykonane właśnie w tym stylu, bądź też do niego pasują, są absolutnie wyjątkowe! Zalicza się do nich designerski stół od marki FAMEG – model ST-1606. Co ciekawe, łączy on w sobie prostotę i nietuzinkowość, tradycyjne rozwiązania i nowoczesność. Dlaczego powinien trafić do każdego domu?

Dostosowany do Twoich potrzeb

Przyszło nam testować absolutnie wyjątkowy produkt, który niby wygląda niepozornie, ale w tym tkwi jedno największa siła. Na pierwszy rzut oka prosty – po przyjrzeniu pokazuje wszystkie swoje ukryte atuty. Stół marki FAMEG ST-1606 jest dostępny w pięciu wariantach wybarwienia z naturalnej okleiny dębowej. Jest to również stół rozkładany, w którym – co ważne – istnieją aż trzy szerokości ustawienia blatu. Jak zatem można łatwo stwierdzić, jest to stół, który można dopasować do okoliczności. Jeśli przyjdzie więcej gości, rozkładamy go. Gdy jesteśmy w domu sami lub we dwoje, składamy go. To wspaniałe rozwiązanie, które nie zajmuje dużo miejsca, ale jest elastyczne, pomysłowe – jak większość współczesnych ludzi. Być może dlatego takie rozwiązania cieszą się tak dużą popularnością i są chętnie wykorzystywane w domach czy firmach.

Oczywiście, możliwości kolorystyczne również są ważne, ponieważ stół można zakupić w takiej wersji, jaka akurat sprawdzi się najlepiej w konkretnym wnętrzu. Marka FAMEG i jej projektanci wie doskonale, że ciężko byłoby zmieniać cały salon czy gabinet specjalnie po to, by ustawić w nim dopasowany stół. Dlatego to wybarwienia okleiny dębowej zmieniają się zgodnie z zamówieniem – nie trzeba niczego zmieniać w pomieszczeniach swojego domu. Oczywiście, chyba że ktoś bardzo chce!

Gdzie znaleźć stół?

Mieliśmy możliwość testowania tego wyjątkowego, designerskiego stołu. Jest to niewątpliwie ciekawy produkt – funkcjonalny, wygodny w użytkowaniu, z możliwością dopasowania go do potrzeb chwili, jak też solidny. To zakup naprawdę na długie lata, a więc nie muszą się martwić ci, którzy obawiają się, że wydadzą pieniądze na rzecz zbyt delikatną. Stół jest mocny, wytrzymały – przetrzyma wiele. Został w taki sposób zaprojektowany, żeby towarzyszyć ludziom przez długi czas. Dlatego też jest wielu chętnych na jego zakup – widać ludzie przekazują sobie informacje o nim.

Jeśli ktoś z czytelników chciałby zamówić go dla siebie, albo przynajmniej jeszcze więcej o nim przeczytać, niech zajrzy na stronę sklepu internetowego IDEAL DESIGN. Na stronie www.idealdesign.pl będzie mógł zresztą znaleźć o wiele więcej interesujących produktów – nie tylko marki FAMEG. To wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić. Na stronie, przy modelu prezentowanego stołu, znajduje się specjalny wzornik, z którego można skorzystać. To wzornik drewna bukowego i tapicerki oraz Wzornik drewna dębowego. O wiele łatwiej będzie wybrać stosowną okleinę, jeśli będzie się widzieć dostępne warianty. Tym bardziej, że dopełnieniem tego stołu są krzesła – model A-1607. One mogą być tapicerowane, zatem ogólnie można stworzyć w swoim wnętrzu naprawdę wyjątkową przestrzeń!

Gdzie ustawić stół?

Jeśli chodzi o możliwości aranżacyjne, stół nadaje się zarówno do jadalni, jak i do salonu, do kącika kawowego, a nawet do biura. Jest wielofunkcyjny, nowoczesny, estetyczny – i wygodny w użytkowaniu. Pasuje do przestrzeni zaaranżowanych w różnych stylach – głównie do tych skandynawskich, ale nie tylko. To niewątpliwie jeden z tych produktów, które naprawdę należy mieć!