Wnętrza

LoftLight – Wyjątkowe oświetlenie

Styl loftowy jest średnio popularny w Polsce, jednak na świecie wnętrza w tym stylu aranżuje naprawdę mnóstwo osób. W naszym kraju również się to powoli zmienia, ponieważ ten styl inspiruje! Jest prosty, nieco surowy, nie lubi przesadnych ozdób, ani też nie ukrywa niektórych niezbyt ładnych elementów. Jest to styl, który sprawdza się przede wszystkim w miejscach pracy – pasuje do firmowego formalizmu i naprawdę potrafi tak naenergetyzować przestrzeń, że daje ogromnego kopa do działania! LoftLight to firma, która zajmuje się tworzeniem oświetlenia do podobnych wnętrz. Wiadome jest, że w wielu przypadkach nawet najlepiej dobrane do siebie elementy meblowe nie będą ładnie, harmonijnie ze sobą współgrać, jeśli zostaną pozbawione odpowiedniego oświetlenia. Za naturalne światło jesteśmy w stanie odpowiadać jedynie częściowo – ale wybór tego sztucznego jak najbardziej od nas zależy, więc warto zdecydować się na odpowiednie jego warianty! Tekst powstał z myślą o wszystkich tych, którym zależy na znalezieniu czegoś wyjątkowego do swojego domu czy firmy – opowiemy o wyjątkowej marce LoftLight i jej produktach! Kto wie – może znajdziecie tu coś dla siebie?

betonowa lampa wiszaca loft light industrialna loftowa w sklepie ideal design

Styl loftowy – czyli jaki?

Może warto krótko zastanowić się nad stylem loftowym i aranżacją wnętrz właśnie tym sposobem. Oświetlenie produkowane w Polsce marki LoftLight będzie znakomicie bowiem współgrać z tą odmianą stylu nowoczesnego, która została wynaleziona już na początku ubiegłego wieku, jednak w tej chwili jest popularniejsza niż kiedykolwiek. Industrialny styl loftowy ma swoje korzenie w Nowym Jorku, gdzie można zresztą znaleźć najwięcej tego rodzaju mieszkań czy firm. Początkowo aranżowano opuszczone fabryki właśnie pod mieszkania, albo pracownie. W tej chwili nie trzeba jednak tego robić, ponieważ charakterystyczny wygląd jesteśmy w stanie otrzymać dzięki różnym zabiegom stylizacyjnym. Wielką rolę odgrywa w tym wypadku oczywiście oświetlenie, które powinno być możliwie proste, wręcz surowe, ale dające wiele światła.

lampa stolowa loft light designerska loftowa industrialna w sklepie ideal design

LoftLight – nowoczesne oświetlenie

We wnętrzach zaaranżowanych w stylu loftowym można znaleźć wiele różnych tworzyw – cegły, drewno, kamień, beton… Ostatnio sporo się mówi właśnie o tym ostatnim, ponieważ zaczęto produkować betonowe stoliki, szafki, flakony itp. Osoby, które zafascynowały się tym ciekawym sposobem wykorzystania betonu z pewnością będą zachwycone wieścią, że mogą zakupić również betonowe lampy! LoftLight jest firmą, która sprzedaje tego rodzaju produkty – a my jesteśmy naprawdę pod wrażeniem! Wiszące lampy posiada betonowy klosz. Chętni znajdą podobne rozwiązanie również w wersjach stojących. Takie egzemplarze można stawiać w salonie, sypialni, korytarzu, kąciku czytelniczym, kąciku kawowym, w gabinecie, ale i w firmach takich jak kawiarnie czy restauracje. Podobne oświetlenie sprawdzi się wszędzie – a cechy betonu sprawiają, że każdy egzemplarz jest naprawdę unikalny i wyjątkowy! Jedyny w swoim rodzaju!

betonowa lampa podlogowa talma floor loftlight w sklepie ideal design www.idealdesign.pl

LoftLight – wybrane produkty

Jeśli chodzi o lampę podłogową, warto zwrócić uwagę na model TALMA FLOOR. Betonowy klosz jest ręcznie odlewany i nadaje lampie surowego charakteru, jednak efekt zyskuje ocieplenie w postaci drewnianych nóg, połączonych ze stalową konstrukcją. Całość prezentuje się naprawdę zjawiskowo, a model pasuje zarówno do wnętrz umeblowanych w stylu loftowym, jak i skandynawskim, rustykalnym czy po prostu nowoczesnym. Kto potrzebuje wersji wiszącej, powinien zainteresować się modelem KORTA 1, LOTNA, a w naprawdę najprostszej wersji KALLA. Ten ostatni model jest prawdziwie minimalistyczny – przeznaczony do wnętrz, które nie potrzebują już żadnych dodatkowym ozdób, ale którym przyda się wyjątkowo dużo światła. Warto wiedzieć, że lampę KALLA można zamówić również z podsufitką typu MULTI, która łączy w sobie kilka opraw. Wystarczy skontaktować się z biurem projektowym, żeby zamówić podobny egzemplarz lub egzemplarze. Dodajemy, że produkty marki LoftLight zainteresowani znajdą na stronie sklepu internetowego IDEAL DESIGN, na stronie www.idealdesign.pl. Zachęcamy do zajrzenia na stronę, ponieważ posiada znakomitą ofertę!

betonowa lampa wiszaca lotna loftlight w sklepie ideal design www.idealdesign.pl