Wnętrza

Designerski fotel marki VZÓR – testujemy RM 57!

Wszyscy uwielbiamy być zaskoczeni – jeśli oczywiście jest to miłe zaskoczenie! Kto widział fotel RM 57 marki VZÓR i miał okazję w nim usiąść na pewno przyzna, że jest pozytywnie zaskoczony. Wielu osobom wydaje się, że ciężko obecnie wymyślić coś jednocześnie funkcjonalnego, pięknego i wygodnego. A ten fotel jest właśnie taki – zapewnia komfort, prezentuje się bardzo oryginalnie, ale też nie jest to przesadna oryginalność. W związku z tym zwraca uwagę, ale nie dominuje nad przestrzenią. Okazuje się, że jego zamysł, projekt powstał już dawno, ale on sam nadal jest na czasie! Jest nowoczesnym elementem, który na pewno zechcą mieć u siebie fani współczesnych, ciekawych rozwiązań. Jesteśmy zachwyceni i polecamy wszystkim – fotel RM 57 projektu Romana Modzelewskiego marki VZÓR to teraz nasz wielki hit i numer jeden! Przekazujemy czytelnikom całą wiedzę na jego temat!

fotel rm 57vzor ideal design

VZÓR – unikalne meble polskie

VZÓR to firma polska, która obejmuje trio złożone z biznesmena, młodego designera oraz historyczki designu. Romana Modzelewskiego zaś chyba szerszej publiczności przedstawiać nie trzeba, ale może warto niektórych czytelników naprowadzić. To polski projektant i pedagog, związany z Łodzią, urodzony w 1912 roku i zmarły w roku 1997. Sam Le Corbusier doceniał projekty naszego wielkiego artysty, a trio VZÓR postanowiło je nieco odświeżyć. Tchnąć w nie drugie życie i zaprezentować znowu szerszej publiczności, która niestety w Polsce nieco o naszym wielkim Polaku zapomniała.

Fotel ma dość surowy szkielet, ale świetnie się prezentuje w towarzystwie tapicerowanego siedziska i oparcia, które w dodatku można zakupić w wielu kolorach. Siedzisko jest zresztą ułożone w dość ciekawy sposób, nieco pod kątem, więc mamy wrażenie, że niejako się w cały mebel wpada – ale jest szalenie wygodny i na pewno każdemu zapewni stosowny komfort użytkowania!

fotel RM 57 vzor ideal design

Fotel RM 57 – co warto o nim wiedzieć?

Wyjaśniliśmy już krótko historię samego fotela. Warto jednak dowiedzieć się więcej o jego walorach użytkowych i o wygodzie jego używania! Ten designerski mebel ma geometryczne kształty i jego cechą charakterystyczną jest zbudowanie z prostych, diagonalnych linii. Stelaż wykonany został ze stali – i dostępny jest w wersji chromowanej lub kolorowej. W tej drugiej jeszcze bardziej może wtopić się w przestrzeń, w której się go ustawia. Odwiedzając stronę sklepu www.idealdesign.pl warto więc bardzo dokładnie przejrzeć dostępne opcje, bo jest ich wiele – a w ten sposób można zamówić taki fotel, który będzie możliwie najbardziej pasował do reszty aranżacji. Wybieramy wariant tapicerki spośród licznie dostępnych – szarego, pomarańczowego, żółtego itp. To dowód na to, że meble polskie – czy do salonu, czy też do biur – są światowej klasy!

Fotel jest niesamowicie wygodny, a człowiek siedząc w nim wcale się nie męczy. Można się zrelaksować, odpocząć, ale również pracować – tym większa będzie ku temu energia, jeśli zdecydujemy się na żywe, energiczne barwy, które dodadzą nam chęci do działania.

fotel RM 57 vzor ideal design

Fotel RM 57 – gdzie go kupić?

Kto chce się pochwalić znajomością polskiego wzornictwa, posiadaniem unikalnego, niesamowicie wygodnego i stylowego mebla, może znaleźć go na stronie www.idealdesign.pl. To strona sklepu internetowego, gdzie znaleźć można wiele interesujących produktów, ale prezentowany fotel już jest hitem, a zapewne stanie się jeszcze większym! To jedyne, tapicerowane siedzisko Romana Modzelewskiego, więc już tylko z tego względu warte jest zakupu przez pasjonatów sztuki czy osoby interesujące się aranżacją wnętrz. W sklepie można kupić już jeden taki produkt, choć oczywiście kilka podobnych, ustawionych obok siebie na przykład w sali konferencyjnej, to widok niezapomniany – więc warto, jeśli tylko jest taka możliwość, pokusić się o więcej niż jeden produkt! Z uwagi na fakt, że siedziska mogą być w różnych kolorach, można je ze sobą zestawiać, co jeszcze uatrakcyjni wnętrze. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia produktu w sklepie i do jego kupienia – naprawdę warto!