polskie_nowoczesne_designerskie_krzeslo_a_1609_typ_200_190

Krzesło A-1609 marki FAMEG – klasyka połączona z nowoczesnością

poniedziałek

We współczesnej aranżacji wnętrz duże znaczenie ma oryginalność, ale często też nawiązuje się do klasyki. Najlepsze są zresztą te rozwiązania, które w jakiś sposób są unikalne, ale z drugiej strony przerabiają na współczesne czasy modele kiedyś już z powodzeniem stosowane i uznawane wręcz za klasykę. Taki przypadek ma miejsce właśnie tu – gdzie krzesło A-1609, jakie chcemy zaprezentować czytelnikom, ponieważ nas zachwyciło, powstało w oparciu o prawdziwy klasyk gatunku. Chodzi tutaj oczywiście o krzesło projektu profesora Rajmunda Teofila Hałasa, a konkretnie typ 200-190. Prezentowany model w prawdziwie perfekcyjny sposób łączy tradycję z nowoczesnością, tworząc tym samym rozwiązanie bardzo piękne wizualnie, klasyczne, proste, a jednocześnie dekoracyjne. Krzesło jest też bardzo wygodne – wiemy, bo sami mieliśmy przyjemność je testować! Dlatego prezentujemy je teraz wszystkim! Gdzie można kupić ten model krzesła i jakie jeszcze zalety posiada? Co konkretnie warto o nim wiedzieć?

Krzesło FAMEG – do użytku prywatnego i publicznego

Dzięki swojej nowoczesnej formie, a jednocześnie uniwersalnej stylistyce, krzesło marki FAMEG A-1609 może być przeznaczone zarówno do użytku osobistego, domowego, jak i publicznego. Można z powodzeniem umieścić je w swojej jadalni, albo salonie, ale także w firmie, w sali konferencyjnej, w biurze, czy w klubie. Nadaje się do restauracji, do kawiarni, na poczekalnię – jest jednym słowem uniwersalne. To ważna zaleta krzesła, ponieważ nie jest to rzecz, która się zmarnuje. Jeśli ją kupimy, może kiedyś znajdzie inne zastosowanie, miejsce przeznaczenia czy nawet innego nabywcę. A warto wiedzieć, że prezentowany mebel jest bardzo wytrzymały, co jest jego kolejną, ważną zaletą!

designerskie_polskie_nowoczesne_krzeslo_a_1609_typ_200_190

Krzesło A-1609 – do różnych rodzajów wnętrz

Głównym przeznaczeniem prezentowanego krzesła są wnętrza nowoczesne. Oczywiście, ciężko byłoby oczekiwać, żeby taki mebel nie sprawdził się jednak i w innych aranżacjach. Jest przecież bardzo klasyczny w swej formie, wręcz szczycąc się minimalizmem – to istotne, gdyż można postawić krzesło dosłownie wszędzie. Nie da się jednak ukryć, że najlepiej będzie wyglądać w tych pomieszczeniach, gdzie może znaleźć się na tle błyszczących powierzchni, powierzchni gładkich, takich tworzyw jak szkło czy metal. Warto wiedzieć, że sprawdzi się również w surowych, loftowych aranżacjach, jakie obecnie są bardzo modne. Ponieważ zaś najpopularniejszy obecnie styl aranżacji wnętrz do styl skandynawski oraz styl nowoczesny, możemy krzesło A-1609 wszystkim czytelnikom polecić – do takich przestrzeni będzie nadawało się idealnie!

polskie_designerskie_nowoczesne_krzeslo_a_1609_typ_200_190_rajmund_teofil_halas

Krzesło A-1609 – spory wybór dla klientów

Krzesło A-1609 jest jeszcze łatwiejsze w dopasowaniu do wnętrz i do upodobań klientów, ponieważ istnieje duża dowolność w wyborze zastosowanej w nim barwy siedziska. Nasycona czerwień, kontrastowy niebieski, intrygujący fiolet lub dekadencki róż – takie mogą być barwy siedziska. Oczywiście, wybór jest o wiele szerszy, ponieważ można zdecydować się na barwy z różnych grup. Każdy odnajdzie zatem coś idealnego dla siebie. Warto również dodać, że także i rodzaj stelażu może być różny – meble drewniane mogą pozostać tylko drewniane, a więc możemy zdecydować się na wariant zupełnie pozbawiony tapicerki. Oczywiście, w wersji z nią krzesło jest o wiele wygodniejsze, ale i bez niej bardzo przyjemnie się w nim siedzi!

Krzesło marki FAMEG – gdzie je kupić?

W tym miejscu wielu czytelników zastanawia się zapewne gdzie można nabyć opisywane z takim zachwytem krzesło marki FAMEG. Model A-1609 dostępny jest w sklepie internetowym IDEAL DESIGN, pod adresem www.idealdesign.pl. W sklepie można zresztą natrafić na liczne, designerskie i nowoczesne meble oraz oświetlenie – meble polskie, włoskie, różnych marek. Polecamy odwiedzić stronę sklepu i przeczytać więcej na temat samego krzesła, żeby wybrać wariant najlepiej dopasowany do wnętrza. Z naszej strony gorąco polecamy, ponieważ krzesło jest szalenie wygodne, gustowne, uniwersalne, a więc łączy estetykę wyglądu z użytecznością i wysoką jakością wykonania.