Wnętrza

Stoliki kawowe do salonu od marki Nordifra

Styl skandynawski – prosty, jasny, estetyczny i przytulny – jest w tej chwili najpopularniejszym stylem aranżacji wnętrz. Podbił serca ludzi na całym świecie – także i w Polsce jest wiele osób, które wybrały go do aranżacji wnętrz swojego domu czy biura. Produkty meblowe i ozdoby w stylu skandynawskim cieszą się dużym zainteresowaniem i są bardzo chętnie kupowane, a marki, które je produkują, zyskały grono zaufanych klientów. Kto pragnie dołączyć do tego grona, powinien zainteresować się między innymi towarami marki Nordifra, która inspiruje się Skandynawią. Szukając stolika do swojego salonu czy kącika kawowego w biurze, warto zajrzeć do oferty tej właśnie marki – i wybrać coś najbardziej pasującego do swoich upodobań i potrzeb konkretnego wnętrza. Marka Nordifra dysponuje naprawdę szeroką ofertą, po której postaramy się oprowadzić swoich czytelników. Jakie stoliki najlepiej wybrać i dlaczego?

zestaw-stolikow-tre-dab-nordifra

Wszystko do Twojego domu

Designerskie krzesła do jadalni, stoliki kawowe do salonu, meble do wyposażenia biur, meble do salonu, sypialni – wszystko to posiada w swojej ofercie marka Nordifra. Wszystko zachowane jest w stylu skandynawskim, który cechuje się prostotą, minimalizmem oraz charakterystycznymi połączeniami drewna z bielą czy innymi, jasnymi kolorami. Nordifra inspiruje się bowiem właśnie Skandynawią i sama nazwa firmy pochodzi od połączenia słów „fra” i „nord”, co w języku norweskim znaczy tyle co „z północy”. Inspiracje krajami północy sprawiają, że produkty marki Nordifra cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Zasłużenie, gdyż są wytrzymałe, funkcjonalne, a do tego świetnie się prezentują.

Minimalistyczne stoliki Nordifra

W swojej ofercie marka Nordifra posiada mnóstwo interesujących produktów, wśród których warto wymienić choćby stoliki. Sprawdzą się one tak w salonie, jak i w sypialni, w biurze, albo w poczekalni. Wszystko zależy od wyboru konkretnego modelu oraz po prostu od jego zastosowania, ponieważ są to produkty tak naprawdę uniwersalne. Można je równie dobrze traktować jak stoliki kawowe, jak i uczynić z nich stoliki nocne, stojące przy łóżku.

Prezentujemy kilka najbardziej urzekających modeli, które mieliśmy szczęście przetestować. Co zwróciło naszą uwagę?

1. Zestaw stolików TRE MARMUR – stoliki mogą być używane w całym zestawie, ale i pojedynczo. Można również zamówić tylko jeden stolik, zamiast całego zestawu. Metalowy stelaż i blat HPL z marmurowym wykończeniem to charakterystyczne cechy tych mebli, których blaty są odporne na zarysowania.

2. Zestaw stolików TRE DĄB – także i ten zestaw składa się z trzech stolików, które można ustawić przy sobie w komplecie, albo też rozdzielić, ustawiając na przykład w innych pomieszczeniach. Stoliki są okrągłe, o delikatnym stelażu, który otacza fornirowany maturalnym dębem blat.

3. Zestaw stolików RAMME – stoliki, z których na pewno nic nie spadnie. Interesujący design tego zestawu czyni ze stolików produkty unikalne, interesujące. Delikatna, metalowa rama uformowana jest jak taca. Stoliki zaś dostępne są w zestawie, ale również jako pojedyncze elementy.

4. Zestaw stolików PODGÓRZE – prawdziwy klasyk, łączący blaty uformowane w kształt tacy z metalowymi, wygiętymi nóżkami, które zapewniają nie tylko świetną stabilność, ale i ozdobność. Stoliki są dostępne w zestawie, albo jako pojedyncze produkty. Można je ustawić w wielu wnętrzach, a wszędzie będą prezentować się równie zachwycająco.

5. Stolik-taca STICKS – wyjątkowy stolik, który można zamówić w różnych wersjach kolorystycznych. Stolik jest wyjątkowo użyteczny, ponieważ ustawione na nim rzeczy są lepiej chronione przed upadkiem. Blat produktu uformowano bowiem w kształt tacy. Wygięte brzegi świetnie łączą się z nogami, wykonanymi z naturalnego drewna jaworowego. To typowo skandynawski produkt, który warty jest zakupu!

zestaw-stolikow-podgorze-ideal-design-nordifra