lampa avocado designerska nowoczesna tar ideal design

TAR – Nastrojowe oświetlenie wnętrz

piątek

Oświetlenie produkowane w Polsce nie musi być wcale gorsze od produktów sprowadzanych zza granicy i pochodzących od innych projektantów – posiadamy bowiem świetną kadrę projektową, jak również znakomite firmy meblowe, które tworzą nowoczesne produkty, kupowane również poza Polską. Pomysłowi projektanci, wysoka jakość tworzyw, staranność wykonania – często wszystko robione jest ręcznie. Jeśli ktoś z naszych czytelników poszukuje idealnego oświetlenia do swojego mieszkania, domu lub firmy, może bez trudu znaleźć coś właściwego w ofercie marki TAR! Przedstawiamy ją wszystkim z czystym sumieniem, ponieważ tworzy naprawdę doskonałe elementy oświetleniowe, które nie tylko oryginalnie się prezentują, ale także są bardzo poręczne w użytkowaniu. Warto dowiedzieć się więcej o samej firmie, jak też poczytać nieco więcej o produktach, które oferuje – artykuł powstał właśnie w tym celu!

lampa tar designerska avocado garden ideal design

TAR – jak powstała firma?

Firma TAR powstała dzięki projektantowi przemysłowemu – Tomaszowi Andrzejowi Rudkiewiczowi. Marka oferuje swoim klientom meble oraz oświetlenie – zwłaszcza skupiając się na tym drugim. Są to zawsze produkty niekonwencjonalne, a jednak tak pomyślane, żeby pasowały do wielu różnych wnętrz. Będą ich znakomitym dopełnieniem – czasem przewodnim elementem, jaki będzie się pozytywnie wyróżniał we wnętrzu. Marka TAR projektuje i produkuje w niewielkich seriach, szczególną uwagę przykładając do szczegółów i precyzji rzemiosła. Wszystkie produkty są zatem wręcz unikatowe – jeśli ktoś poszukuje właśnie takich wyjątkowych elementów dla swojego domu czy firmy, będzie bardzo zadowolony z wyboru!

lampa biurkowa tar taipuu designerska ideal design

TAR – jakie produkty sprzedaje?

TAR to firma, która sprzedaje wyjątkowo nowoczesne lampy! Są to produkty wysokiej jakości, dostępne zarówno w wiszącej, jak i stojącej wersji. Wszystkie dają sporo światła, ale można samodzielnie zdecydować, czy lepiej z nich uczynić główne oświetlenie, czy raczej dodatek do niego. Dodajmy, że lampy ładnie się prezentują w grupach, więc nie ma żadnego wymogu kupowania jedynie jednej. Mogą zawisnąć w rzędzie na przykład nad stołem jadalnym w kuchni, albo nad specjalną wysepką-barem, jaki obecnie montowany jest w wielu domach jako rozdzielenie kuchni i salonu. W ofercie można znaleźć również produkty, które znakomicie się nadają do ogrodu i będą stanowiły znakomite tło w czasie przeróżnych grilli, letnich pikników, albo po prostu spotkań ze znajomymi i rodziną, odbywanych w czasie wiosny czy lata.

lampa wiszaca tar reflex designerska klasyka ideal design

TAR – co warto kupić?

Oczywiście, warte zakupu są wszystkie produkty znajdujące się w ofercie tej firmy! Niektóre jednak bardzo przypadły nam do gustu, dlatego właśnie na nich się skupimy! Szczególnie spodobała nam się lampa REFLEX XL GOLD, która w trakcie świecenia rzuca wyjątkowe, złote refleksy na cały pokój! Jest pięknym dodatkiem także w dzień, gdy możemy się cieszyć naturalnym światłem. Wszystko dlatego, że sama w sobie jest bardzo atrakcyjna – opalizująca, wykonana z mosiądzu i polakierowana z zewnątrz. Lampa dostępna jest zresztą nie tylko w kolorze złotym, lecz również w wersji czarnej, białej i grafitowej. Spośród lamp biurkowych spodobała się nam TAIPUU. Jest to lampa naprawdę nowoczesna, która zwraca uwagę i długo pozostaje w pamięci. To lampa projektu Heikki Kiiski. Do wykonania lampy posłużyła dwubarwna sklejka brzozowa. Produkt wyposażono w dotykowy wyłącznik światła i energooszczędne źródło światła LED. Bardzo warta wspomnienia jest również lampa stojąca AVOCADO GARDEN. To produkt projektu Tomasza Andrzeja Rudkiewicza. Lampa Avocado przeznaczona jest do wykorzystania w ogrodach, na balkonach, tarasach, w otoczeniu budynków itp. Daje wyjątkowe, nastrojowe światło, a składa się ze źródła światła LED zatopionego w sylikonowym krążku, zamkniętym w dwóch półkulach przezroczystego grubego szkła z Polski, ręcznie formowanego i osadzonego w betonowej podstawce. Jest to produkt znakomicie wyglądający i doskonale oświetlający przestrzeń. Wszystkie produkty, jakie przedstawiliśmy i jakie pochodzą od marki TAR można zakupić na stronie www.idealdesign.pl.